Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az én helyzetemben hogyan...

Az én helyzetemben hogyan fogyhatnék le? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 2. gyerekem óta elégé meghíztam. Szeretnék lefogyni csak van 1nagy bökkenő...az én munkám olyan hogy Napközben semmi időm nincs enni. Ezért este(11-12)szoktam enni. De ezt mar annyira megszokotam hogy ha nem megy a tv és nem eszek nem tudok aludni. Szerintetek hogy tudnék erről leszokni? Ha nem este ennék hanem nappal keveset lefogyhatnék?

2014. jan. 6. 23:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Ha a fiam minden este bezárja a kamrát az jó lenne?
2014. jan. 6. 23:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sokszor kell enned keveset de olyan ételeket,melyekben van tápanyag és most húsra,zöldségre,szóval igazi tápanyagokról beszélek.

Cukor teljesen kizárva,figyeld,hogy mennyi szénhidrátot eszel meg egy nap,Kalóriát ne nézz mert az az elmélet nem nevezhető valósnak mivel a Szervezeted önállóan gyárt cukrot.

Zsírosat ehetsz mert a zsírban feloldódik a cukor és eltávozik a testedből.De nem kell minden nap zsiros kenyeret enni. Szóval cukor meg a fehér liszt kizárva és sikeresen lefogsz fogyni. 75%-ban a kaján múlik minden.

Hajrá!

2014. jan. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Igen, próbálj nappal 5-6x enni. Csomagolj előre ételt magadnak és a kávészünetekben, ebédszünetben biztos meg tudod enni. Reggelizz otthon, pl. zabpelyhet, csomagolj valami gyümölcsöt tízóraira, ebédre, uzsira a felettem említett szempontok alapján készíts valamit, vacsira magas fehérje tartalmú ételt egyél, pl. zsírszegény túró, csirkemell salátával. Az utolsó étkezés lefekvés előtt 3 h-val legyen. Napközben próbálj 2.5-3 l vizet inni. Elalvás előtt próbáld becsapni a szervezetedet egy nagy pohár vízzel, h telinek érezd.
2014. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Gluténmentes, tejmentes ch szegény táplálkozás harcosok étrendje beosztással (este eszel).


Ennyire nem bonyolult.

2014. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtt ember létedre annyi önfegyelmed nincs hogy valakinek be kell zárni a kamrát elöled? :D ez komoly? sose fogysz le.
2014. jan. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2-es akkora hülyeségeket írsz.


A cukor vízben oldódik, zsírral pedig nem ürül ki a szervezetedből. Főleg, hogy a szervezet nem is raktároz cukrot.

A raktározott szénhidrátot nevezzük inkább állati keményítőnek mondjuk vagy glikogénnek, ami az izmokban és a májban raktározódik. Mondanom sem kell, hogy a szervezet jelentősebb energia raktárai nem ezek.


A máj képes glükózt előállítani kis mennyiségben más anyagokból, de ez is energiába kerül, ergó azt előtte már bevitted valahogy és főleg hosszabb éhezés során történik jelentősebb glükoneogenezis, mondjuk, hogy ne essen le a vércukrod és ne kómázzál be, szal nem ettől hízol az biztos.


Már a kérdés is komolytalan, ne haragudj. Tudod Te a választ.

2014. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Minek ennyit beszélni szénhidrátokról, pont azokat nem kell enni.


Innentől tök mindegy hogy mikor, mennyi cukrot állít elő a máj.. ne egyen senki cukrot, keményítőt és kevesebb betegség, gond lesz a világon. Egyszerű, nem elméletekben kell oltogatni egymást, gyakorlatban kell megvalósítani a lowcarb táplálkozást, hogy ki hogyan magyarázza a működését, az mellékes.

2014. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, mellesleg van önállóságom de egyszerűen annyira megszoktam hogy este eszek hogy ha nem eszek szinte rosszul vagy, ideges vagyok, nem tudok aludni.Viszont amiket írtatok tisztában vagyok.A kérdés az volt:"Szerintetek hogy tudnék erről leszokni?".Az ok pedig benne van a kérdésben.A másik kérdés hogy"Ha nem este ennék hanem nappal keveset lefogyhatnék?".Erre megkaptam a választ.Mindezektől függetlenül így is köszönöm hogy elolvastátok és válaszoltatok!
2014. jan. 8. 17:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Még mindig nem világos miért az esti evésről akarsz leszokni, amikor azon kellene lennie a hangsúlynak, hogy mit eszel.
2014. jan. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mert mivel este alvás előtt eszek, ezért alvás közben emésztek, ami a szervezetnek nem jó.Mivel nem tud mindent rendesen megemészteni ezért ezek a dolgok lerakódnak.Lehet hogy hülyeség de én így tudom :D Az evési tippeket pedig megpróbálom betartani.
2014. jan. 8. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!