Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ciki kövér lányként kondiba...

Ciki kövér lányként kondiba járni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 10:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem nem ciki. En is igy voltam. Fogytam par kilot, de veletlen 40es karom lett.. :-/
2014. jan. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A bodybuildergym-ben nem ciki. Oda sportolni járnak az emberek,nem arcoskodni.
2014. jan. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a ciki, ha kover lanykent nem jarsz kondiba es hagyod, hogy tovabb hizz.


Az edzoterembe mindenki azert megy le, hogy a sajat testevel foglalkozzon, nem masokeval. Nyugodtan menj le, de ne csak egy-ket honapra. Eves berletet vegyel es hasznald is ki. Nekem igy sikerult 80 kilorol 60-ra lemennem.

2014. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki! Én is járok konditerembe és nemcsak tökéletes testű emberek járnak oda. Ott is van mindenféle, aki fogyni szeretne, aki izmosodni, aki hízni, stb.

Én azt tapasztaltam, hogy mindenki nagyon barátságos, közvetlen, segítőkész.

2014. jan. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kövér lányként elsősorban az étrendeden kell változtatnod és mellette járhatsz konditerembe is. De nagyon sok gyakorlat otthon is végezhető. Idő és pénzmegtakarítás.

A kérdésedre válaszolva: nem ciki.

2014. jan. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mindenki azért jár konditerembe, mert szebb testet szeretne.

Hidd el egy sovány lánynak ugyanakkora problémának tűnik, hogy szép feszesre formálja a testét, mint neked, aki fogyni szeretne.

Hajrá! :)

2014. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ciki konditerembe járni, ha ott csak trécselés és láblógatás hatására várod az eredményt.


Komolyan volt ilyen osztálytársam.:D

2014. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. :)

Barátnőmmel mi is jártunk, mindkettőnkön volt bőven felesleg. Aerobic edzésekre jártunk, voltak ott nálunk is nagyobb darab nők/férfiak, és voltak ott csinosak, izmosak. Mind a kettő motivált minket. Az oda járók és az edzők is egyaránt rendesek voltak, mindig jöttek, hogyha kell segíteni (a koreografált edzéseken), vagy egyéb kérdésünk van, csak szóljunk.


Egyébként meg azért mész kondiba, hogy csinosabb legyél, nem? Akkor meg mit szégyellsz rajta?

2014. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem, nyugodtan menj :). Sőőt inkább előny és mutatja, hogy van kitartásod, ha belevágsz, hogx teszel az egészségedért és az alakodért.

Szerintem nem a súlyoddal lesznek elfoglalva ( a normálisabb emberek legalábbis biztos nem), meg hát mások is csak formálódni járnak oda.

2014. jan. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Dehogy ciki. Oda is jár pár ilyen lány, ahova én járok. És hát nagyon szép arcuk van.
2014. jan. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!