Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek a suliban?

Mit egyek a suliban?

Figyelt kérdés

Az elmúlt pár hónapban leadtam 12 kilót, de még legalább kétszer ennyi vissza van.

A hétvégéken/szünetekben mindig többet fogyok, pedig hétköznap is figyelek arra, hogy mit eszek.


Általában 3 tk. szendvicset viszek meg egy gyümölcsöt a suliba, de van, hogy még megeszek egy péksüteményt is. Ezt olyan 4 - fél 5-ig értsétek úgy, hogy nem reggelizek. Utána otthon még eszek valamit, hogy 1200 kcal alatt maradjak, ha túl lépném, akkor azt lemozgom.:)

Tudom, hogy a reggeli a legfontosabb étkezés, de én felkelés után olyan 3 óráig nem tudunk enni, max. 2 falat valamit, mert különben hánynom kell, de tényleg.


Na szóval így étkezem, de kb. alig fogyok valamennyit hétköznap..


Igazság szerint nem is szeretem annyira nagy mennyiségben a kenyeret, és a péksüteményt sem akarok enni, csak kb nincs más a büfében, ezért arra gondoltam, hogy változtatok a kajálásomon.


Van valami ötletetek, hogy mit vihetnék? Én arra gondoltam, hogy vihetnék egy dobozban eisberg-et meg csirkemellet, de azzal az a baj, hogy ez kb. 2 nap lenne jó (pénteken szoktunk csirkemellet enni, és az keddig tart ki), meg elég gáz lenne az osztályteremben egy dobozból kaját enni :DD Szóval tényleg minden ötletet nagyon megköszönnék, ami azért normális árban meg lehet, és jól lakok tőle:)



2014. jan. 12. 14:16
 1/4 anonim válasza:
Szerintem elég ha csak szendvicset viszel,és rakhatsz bele salátát,paprikát,zöldségeket.(:
2014. jan. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Reggelire muszáj enned valamit pl.:müzlit,gyümölcsöt.Így nem leszel annyira éhes napközbe.
2014. jan. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miert lenne gaz dobozbol enni? Ha meg is neznek, az csak azert van, mert naluk csak egyszeru szendvics van! ;)

Vihetsz kulonbozo eteleket kis adagokban, pl. zabkasat gyumolccsel dusitva, ez nagyon laktato. Mint irtad, salatat hussal, gyumolcssalatat, fott tojast, magvakat, szinte barmit, ami nem romlik meg hamar.

2014. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én mostanában sokszor viszek salit.

salátakeverék, tojás, csirkemelldarabokkal vagy baconnel, répa, uborka meg néha olajbogyó. ezt imádom:) szokták nézni mit eszek, meg "cikiztek" is, vagyis inkább csak szóvá tették, de nem nagyon foglalkozok velük, mert szeretem és finom. meg igazából nem úgy cikizték hogy gáz vagyok vagy valami csak fura hogy salit viszek szendvics helyett. de semmi baj nincs belőle, nem néznek hülyének :)

2014. jan. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!