Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha szobabiciklizem, az használ...

Ha szobabiciklizem, az használ megfelelő táplálkozás mellett?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert nincs szobabiciklim, de akkor vennék.

Enni csirkehúst ennék salátával, kalóriaszámolással.


Mennyit kellene tekernem naponta?


160/77/N


2014. jan. 13. 10:01
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Igazából nem is izmosodni akartam, csak olyan 5-6 kilót leadni.
2014. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Én taebo-val fogytam 20kilót. most csak akkor tudok ha elviszi valaki a kislányomat sétálni itt nem ugrálhatok mellette ha alszik. így szobabiciklizem szerintem jó
2014. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nincs fogyasztó edzés.. huhh..


Hosszú út van még, azt hiszem (mire a női agyak elkezdenek ráállni a valóságra. és szerintem az nem tűnik túl eredményesnek, hogy 800x leírjuk: nincs fogyasztó edzés, nincs helyi zsírégetés. más megközelítés kell)

2014. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

utolsó, nem tudom, te hol élsz, de sehol sem írtam helyi zsírégetésről...

másrészt odaírtam, MEGFELELŐ TÁPLÁLKOZÁS MELLETT szerintem ebből elég egyértelmű, hogy mit akarok...

2014. jan. 13. 13:47
 15/27 anonim ***** válasza:
Senki nem írt ilyet, a 13-as válaszoló ezt most úgy megálmodta. Én diétáztam és szobabicikliztem és fogytam. Az, hogy ez most szabályszerű, vagy nem, az nem izgat túlzottan. :D
2014. jan. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
12es vagyok. Lehet az első mondatom miatt írta a 13-as, nem tudom. úgy gondolom magától érthető hogy mellette odafigyeltem az étkezésre és ezzel együtt sikerült fogynom. Szerintem a többség értette abból amit leírtam az meg hogy nem tökéletesen fogalmazza meg az ember... hát ez van
2014. jan. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ne hallgass az itteni okoskodókra, egyszerűen képtelenek megérteni, hogy vannak nők, akik nem izmosak akarnak lennei, nem fitness világbajnokok, hanem egyszerűen fogyni, hogy ne legyünk dagadtak!!

Én is most vettem szobabiciklit és hidd el, hogy rengeteget hasznl. AKi szerint nem, az egyenesen HÜLYE!! Nincs jobb szavam rá. Kb 10 napja van meg, eddig lement

2,2 kiló, centikben is van változás, meg látszik is, hogy formásodtam. Hogy a francba ne lenne hatásna, ha az ember lánya napi 1-2 órát teker intenziven, hogy folyik róla a víz??? Ilyen hülyeséget se hallottam még. És akkor mitől fogytam? Ugyanúgy ettem, mint addig( régen se ettem sokat és egészségesen ettem)

Szóval igen, szerintem nagyon jó és ezt tapasztalatból mondom. Nagyon bánom, hogy nem vettem sokkal hamarabb.

AMit még javaslok: ha tényleg fogyni akarsz, akkor ne olvasd többet ezt az oldalt, mert a sok fanatikus barom csak elveszi a kedved az egésztől. Inkább ajánlom a kaloriabazis.hu oldalt, tudod vezeni kalóriákat, hogy mennyit mozogtál, mennyit fogytál. Nekem nagyon bevált, kb annyit fogyok, ahogy az oldal mondja. És sokkal jobban érzem magam.

2014. jan. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló! nagyon jól leírtad! egyet értek veled. elárulod mennyi tekersz és milyen gyorsan és hányszor egy héten hogy ennyit le sikerült adnod? nagyon ügyes vagy remélem nekem is nemsokára látszik a változás
2014. jan. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Az általános félreértések miatt írtam.


Mivel a nők feje tele van légből kapott tévhitekkel.


Lehet 1-2 válaszoló itt most éppen nem, de a többség akkor is olyan elvont, kitalált dolgokban hisz mint a helyi fogyás.


Abban is hisznek (ezt viszont egyértelműen leírták) hogy a semmi kis tekeréstől fogynak, normális erősítéstől (értelmes, igazi edzéstől) meg izmosak lesznek. Holott ez még olyan távol áll a valóságtól.. semmi köze hozzá. Ezek fikciók.


A fogyás/hízás táplálkozás kérdése, a biciklizés pedig a futáshoz hasonlóan, nem edzés. Egy nőnek önvédelem edzésre (harcművészetre) van szüksége (most írjátok, hogy áá neeeem... :P ) illetve nagy izomfeszüléssel járó gyakorlatokra (a biciklizés, na az nem ilyen.)


Miért? Mergy gyöngék vagytok. A nőiesség nem egyenlő a gyengeséggel.. Eddzetek normálisan, ez ugyan úgy elvárható a nőktől mint a férfiaktól.

Ép testben ép lélek? Valami görög mondta, de nem hülyeség. Na a tekerés nem az a játék, amitől olyan nagyon ép lesz a test, egyszerűen erről van szó. Ezen mit nehéz megérteni?


Erősítés, Jóga + önvédelem (mondjuk harci taichi, vagy wudang kungfu önvédelmi anyaga, vagy Jujutsu, ezeket nyilván ismerjük.. jó esetben gyakoroljuk is őket :)))

2014. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Uhhh tápi nem te vagy az? Te vagy ilyen csőlátású hogy az ilyen harcművészeteken kívül minden sz.r
2014. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!