Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a tablettákról? Segíthetnek a fogyásban edzés mellett?

Figyelt kérdés

Amíg tél van ( legalábbis naptár szerint ) szeretnék kicsit alakítani magamon. Mint ezt persze nem úgy képzelem el hogy 1 hónap alatt 20 kg miközben csak zabálok. Kb 4-5 kg szeretnék leadni fokozatosan úgy hogy igyekszem heti 2x edzeni ( legyen az kondi terem, aerobick , úszás stb ) és odafigyelni az étrendemre. Mindig reggelizem, és a cél hogy 6-7 után ne egyek. Mindezt bő foladékkal és egyéb összetevőkkel kiegészítve ( cukor helyett xilit, kenyér helyett extrudált kenyér ha jut egy kis édesség esetleg azt is mértékkel és semmi féle képpen nem vacsi után, midnen nap zöldség tízóraira ).


E mellé szeretnék szedni valamit, és ezekre a vitaminokra akadtam :


VitaKing termékek ( [link] )


-Króm pikolinát (100)

-CLA plusz (60)

-L-Karnitin 500mg (100)

-CLA szuper (90)

-Chia mag (500g)


illtve Swanson termékek ( [link] )


-Zöld tea kivonat 500mg (100)

-Ligetszépe olaj 500mg (100)


Én ezekről halottam/láttam , de nem biztos hogy csak ezek vannak vagy ezek jók, ezért szeretnék segítséget kérni.


Előre is köszönöm :)



2014. jan. 14. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Az extrudált kenyér egy fos,dobd ki! Ha tabletta,akkor egy jó multivitamin kéne.A többire egyenlőre nincs szükséged.Lefekvés előtt is ehetsz,mondjuk húst zöldséggel vagy sovány túrót!Az edzést jó volna heti háromra emelni!
2014. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ligetszépe olaj, na persze.


A xilit egy méreg, jobb ha tudod. Nem két pohár teától fogsz elhízni, inkább a csokit kell eltenni. Sportolj hetente 3x-4x alkalmanként legalább 1 órát. Vagy fuss fél órát. Attól fogyni fogsz.

2014. jan. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A xilit miért mérgező?
2014. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem (utánajárásom szerint) csak kutyákra káros.

Illetve normális mennyiségben, egy sütemény vagy tea édesítésére használt adagban (dózis) abszolúte nem gáz. Vagy..?

2014. jan. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy hogy a nyírfacukor mérgező? Ezt most olvasom először? És az extrudált kenyér miért káros? Én is szoktam venni, ebben teljes kiőrlésű gabona van, semmi más, miért lenne rossz?
2014. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a krómmal vannak jó tapasztalataim, és még ami segíteni szokott, az a probiotikum, látványosan lapítja a hasamat, rendbe teszi az anyagcserémet. A zöld tea szintén picit zsírégető, de inkább vízhajtó. És inkább ha még valamit szedni akarsz, egy komplex multivitamin-ásványi anyag kapszula legyen, és akkor biztos nem lesz hiányod.
2014. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, erre tudom a választ. Sima gabonaiparos kérdés:


TK gabona:

- egyszer mérgező benne a glutén

- sok más lektin

- emésztésgátló (lektinek) vagy ha úgy tetszik tápanyagrabló (rostok)

- túl sok gyorsan felszívódó szénhidrát van bennük

- a külső héj rész miatt sok benne a penész

2014. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!