Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha beveszem az ételt a számba...

Ha beveszem az ételt a számba rágok rajta kettőt hármat és azután kiköpöm és egész nap így akkor mindig kiköpöm az ételt és nem nyelem le attól fogyhatok? Vagy ugyanolyan mintha lenyelném?

Figyelt kérdés
Oké kezdjétek az oltásokat,hogy hányan éheznek két büdös nyakleves kéne neked de nem érdekel úgysem.A normális válaszokat nagyon megköszönném.

2014. jan. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Mennyire olvasod el a válaszainkat?


Nem nézel ki jobban ha legyengülsz és összesorvadsz, betegen fogsz kinézni. A saját elképzelésed, hogy 'jobban' nézel ki..


De ezt fölösleges leírnod, mert szerintünk meg nem néz ki jól az, aki nem eszik.


Kicsit te is alakíthatnál a gondolataidon, egy éhező sz.arul fest. Legalább.

2014. jan. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=I5EvWZ4Tydw#t=146

Kedves kérdező, talán ez a videó mindent megmagyaráz...


Remélem nem kerülsz kórházba!

2014. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim válasza:

miért akarsz ennyire fogyni?


egyébként nekem is evészavaraim vannak, de az isten szerelmére, tudom, hogy beteg vagyok.


egyébként tényleg ne csináld. lógni fog tőle a melled, és a zsír ott marad. nagyon csúnya lettem én is. de a szádban már elkezd felszívódni a szénhidrát, tehát szinte mindegy, mert így meg csak a szénhidrát jut be a szervezetbe, tápanyag nem. szénhidrát ha nem dolgozod le hízlal, tápanyag nem.


inkább egyél rendesen, hidd el, szebb ha valaki egészséges, de kicsit duci, mint aki vékony, de egészségtelen.

2014. jan. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 A kérdező kommentje:
eddig 2kg-t fogytam!!! itt már biztos nem hagyom abba már csak pár kiló és megvan a 48kg amugy nyilván eszek valamit tegnap például ettem egy almát és az pont elég volt egész napra..
2014. jan. 27. 17:07
 45/50 anonim válasza:
pont múltkor olvastam egy lány történetét, aki naponta evett egy almát, és vizet ivott. minden nap kb. ennyit evett. olyan egy hónap összeesett és ment is kórházba. és ezt a lány írta le egyébként, nem kitalált történet.
2014. jan. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:

F.asza, tehát kifostál egy csomó vizet, meg bontottál némi izmot. Jó, ha fél kiló zsírt leadtál.

Lapos segg, löttyedt csöcs, hajrá!

2014. jan. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
Hogy nem lehet felfogni, hogy nem a kilók számítanak, hanem a forma?
2014. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Remélem nincs semmi komolyabb bajod!

Jó lenne ha már időközben rájöttél volna, h butaságot csinálsz. :(

2014. febr. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim válasza:
100%
Ha én egész nap gépnél vagyok alig eszek de meg iszok 2-3 liter vizet (ami nálam sok...)... amúgy csinálhatnának sülkrumplis, hamburgeres, gyrosos, stb. rágókat, kaja helyett jó, finom is de nem hízlal, komolyan kéne ilyen... én amúgy heti 2 eszek salátát hússal.... (rendeljük a kaját ,csak "fitnes" az drágább és apám csak 2x engedi, ennék én többször is) . Amúgy ha eszel egy kevés salátát hússal attól semmibajod nem lesz... csak jót tesz
2014. febr. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim válasza:
Mi lett?
2020. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!