Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha beveszem az ételt a számba...

Ha beveszem az ételt a számba rágok rajta kettőt hármat és azután kiköpöm és egész nap így akkor mindig kiköpöm az ételt és nem nyelem le attól fogyhatok? Vagy ugyanolyan mintha lenyelném?

Figyelt kérdés
Oké kezdjétek az oltásokat,hogy hányan éheznek két büdös nyakleves kéne neked de nem érdekel úgysem.A normális válaszokat nagyon megköszönném.

2014. jan. 20. 15:22
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
pszichés*
2014. jan. 20. 17:32
 12/50 anonim ***** válasza:

Ha már beveszed a szádba, rágogatod.. ne köpd már ki.

Akkor be se vedd.

2014. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
De nem azzal van a baj,hogy éhes vagyok mert iszok két pohár vizet és az meg van oldva.Hanem az ízeket akarom érezni mert alapból nagyon szeretek enni és sajnos nagyrészt az egészségtelen gyorskajákat meg stb.és így meg is eszem de mégsem hízok tőle..Szóval ezért veszem be a számba és köpöm ki utána
2014. jan. 20. 18:22
 14/50 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem tőled még a saját anyád is undorodik. Egyél rendesen, te szerencsétlen! Ha jártál volna iskolába, tudhatnád, hogy ettől nem vékony leszel, hanem egy lógómellű, löttyedt nyomorék, de így meg se próbálom elmagyarázni. Orvoshoz kéne menned (pár hét után fogsz is :) ), vagy legalább hallgatni a nálad okosabbakra.

Hihetetlen, hogy az ostoba, de hiú emberek képesek inkább kiköpni a kaját, mint mozogni egy órát naponta.

2014. jan. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
50%
Máshol éheznek, te meg kiköpködöd a kaját, mert lusta vagy mozogni. Undorító. Ráadásul kiírod ide ezt a buta kérdést, és felháborodsz, ha közöljük, hogy hülye vagy. Ugye tudod, hogy ha lefogysz csontig, akkor is csúnya leszel, mert egyrészt elsorvadsz a tápanyaghiánytól, másrészt nincs meg a lelki egyensúly, ami igazán egészségessé teszi az embert. De csináld csak, majd a kutyáknak jó leszel játszani. :D
2014. jan. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
Beteg szegény, hagyjátok már.
2014. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 A kérdező kommentje:
Először is hetente két kétórás edzésem van három tesi órám és hétvégén futni járok szóval ennyit arról hogy nem sportolok.másrészről pedig teljesen az én dolgom de azért megkoszonom a válaszaitokat.
2014. jan. 21. 15:45
 18/50 anonim ***** válasza:

Figyelj, amikor kiírtad a kérdést tudtad hogy értékítélet áldozata leszel.


Rázd meg magad és nyugi. Én is tudnék kiírni olyan kérdést (poénból) amiért rögtön beszólnának, de nem kell hogy érdekeljenek. Idegenek, de tudod ha élőben szólnának be, az sem számít.


Kik vagyunk mi neked? Senkik, a tanácsunkat fontold meg, a beszólásainkat hagyd a fenébe ha nem tetszik. És tudtad hogy lesz beszólás, na.


Szerintem sem jó amit csinálsz, de én olyan fogyózós meg flabeloszos csajokhoz vagyok szokva, akik már megacélozták a béketűrésemet, tehát hozzájuk képest semmi fura nincs abban amit Te csinálsz. Hát ezt is meg kellett tanulni, alig 2 év alatt sikerült. És még mindig leállok vitázni olyanokkal, csak már elfogadom hogy úgysem nyerhetek.. tök mindegy.


Neked a válasz az, hogy nem nyeled le a kaját akkor nem nyelted le, ennyi. A többi már nem a mi dolgunk igazából.. elvi kérdés, hogy mások éheznek.. ez van, változtassuk meg a világot. Van 1 kiló kenyérre pénzem egy éhező ember számára, rohadtul nem lesz jobb a világ (a többi pénzemet magamra költöm, vagy próbálom félretenni a jövőre.. edzésre megy el meg saját kajára.. hát ez van, ha én magam erősebb/egészségesebb vagyok, akkor tudok dolgozni értelmesebb világért, most nem tudok mit tenni.

2014. jan. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
Nem fogsz normális válaszokat kapni, erre mindenki csak úgy tud reagálni, hogy hülye vagy. Ha meg nem tetszik, ne írj ki hülye kérdést. Ettől még lehetsz hülye, csak tartsd meg magadnak.
2014. jan. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:

Nem az a probléma, hogy elpazarolja az ételt, hanem hogy ez a kis hülye azt hiszi, hogy az éhezéstől szép lesz. Sehogy se lehet neki elmagyarázni az ellenkezőjét, sem tudományosan, sem szép szóval, és ez a konok butaság, ez a kérlelhetetlen ostobaság az, ami felidegesíti a válaszadókat. Ebből is gondolom, hogy troll.

Ha mégis igaz, ilyen koplalással az ágyból se tud majd felkelni. Ha mégis, sportolni biztosan nem fog. Ha valahogy kihúzza két hétig, és kórházba se kerül, vagy visszaugrik rá a kétszerese (és kap pár alapos bélgörcs-fosás rohamot az első napokban), vagy folytatja, amíg kórházba vagy koporsóba nem kerül. Utána élhet még a moslék, anorexiás testével, ha akar.

Nem fogja fel, buta hozzá, hogy megértse: ebből nem jöhet ki jól, az éhezés nem vezet eredményre. Ő okos, jobban tudja. Erre az ember ideges lesz, de végül csak legyint: "Dögöljön meg, én rendelek egy pizzát." :)

2014. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!