Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit csináljak a testemmel? A...

Mit csináljak a testemmel? A vállamra erősítsek hogy optikailag szélesebb legyen, vagy combra, hogy ne lötyögjön? Körte alak sos, képpel!

Figyelt kérdés

Kb sírni tudnék a testem látványától,hogy mennyire aránytalan a kicsi vállaimmal és vastag lábaimmal. Strandra nem merek kimenni évek óta pedig oldalról és hátulról csinos vagyok csak szemből ilyen.

A zsírpárnák a térdeimen csak rosszabbítanak a helyzeten. Félek ha izmosítom a lábaimat optikailag csak vastagabbak lesznek.

úgy gondolom futni kellene hogy szálkásodjak és kondizni felsőtestre.

Ki mit gondol ez segítene?

Lehurrogást nem kérek nem azért kérdeztem. Tisztában vagyok a testemmel és találtam olyan hobbit amiben nemigazán zavar,illetve fel tudok úgy öltözni hogy a vállaimat kiemelem, de sajnos megvan az oka amiért nem megyek strandra és még fiúval sosem mertem meztelenül mutatkozni csak sötétben..

Tippeket,ötleteket,véleményeket (pozitívat-negatívat) várnék,csak normális hangnemben!



2014. jan. 20. 19:33
1 2
 11/20 anonim válasza:
napi het 4-5,e helyett csak heti 4-5 órát akartam írni,csak gyorsan írtam és telóról.
2014. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem mersz strandra menni? Nézd meg, milyen testű emberek vannak ott! Egyáltalán nem fitneszbajnokok tökéletes testtel.
2014. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem,nem merek!

az a baj hogy busz 2kor van,5kor,meg 8kor,es valamikor tanulni is kene. De majd megoldom valahogy.

koszi a kommenteket,

nyujtottam labra es igy mar nem.kattog annyira a combom


Va itthon szobabicigli es lepegeto is,az is hasznos lehet? Meg persze igazi is van

2014. jan. 20. 20:08
 14/20 anonim válasza:

Ja,semminél több,de az írásodat nézve "szobabicigli" tényleg rádfér a tanulás..

biciKli

2014. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Nem a helyesirasom volt a kerdes,de kossz a megfigyelest!

bicigli-bicikli,imadkozni-imatkozni,ezeket mimdig keverni fogom holott a helyesirasom 4-5,de minek is magyarazkodom. Konnyu itelkezni meg leszolni,de hasznalhato tanacsot nem tudtal adni.

2014. jan. 20. 20:38
 16/20 anonim ***** válasza:

Vitamin + ásványi anyag bevitel rendben van? Iszol elég vizet naponta? (min 3 - max 5 litert?)

A kattogás pattogás recsegésre magnézium + kalcium kéne, ha súlyos akkor egy orvosi átvizsgálás. Ízületvédő is segíthet ha fájnak az ízületek edzés közben.

2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem is hasonló alakom van, bár legalább van derekam és egy picivel nagyobb mellem. Volt már, hogy nagyon lefogytam, de sajnos az arányok nem változtak...:(

Most én is vállra edzek, hátha...szerintem te is tedd azt. Futástól félek, hogy a vádlim még vastagabb lenne...így is 40 cm, undorító :S A tiéd mennyi? Bár úgy nézem, talán kicsit vékonyabb, mint az enyém.

2014. jan. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Figyelj a legfőbb gond a fejedben van. Nem viccelek. Nagyon jól nézel ki. Tiszta őrület, hogy nem mersz strandra menni vagy meztelenül mutatkozni. Szép a tested. De ha nem lenne az, akkor sem szabadna ennyire gyávának lenned.


Két tipp:

- van hasprés. ekkor nem kell felülni:

http://www.youtube.com/watch?v=ptBlRxG-_5g

- meg van ez a plank dolog hasra, törzsre: fekvőtámasz szerű póz csak a kezeidet lerakod behajlított könyékkel. és így maradt nem mozogva amíg bírsz.


Ha nincs pénzed semmire, akkor amúgy táncolhatsz is, valami gyors intenzív zenére. Ez azért is jó, mert táncolni eleve öröm.

2014. jan. 22. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem vagy bombázó, de nincs különösebb baj az alakoddal. Felejtsd el a komplexusodat, és nyugodtan menj ki a strandra.
2014. jan. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
most hogy feljött ez, megint rádnéztem és most az jutott eszembe, hogy a tartásod rendben van, nem esnek előre a vállaid kicsit? mert ha igen akkor az erre való kis odafigyelés sokat dobhat valakin.
2014. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!