Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hízás vagy fogyás? Lent...

Hízás vagy fogyás? Lent részletesebben.

Figyelt kérdés

Ha valaki eddig egy diéta miatt kb. 800-900 kalóriát evett minden nap és ha ezt abbahagyja, mi történik akkor, ha egyik nap csak egy tábla csokoládét eszik, össz-vissz. ? Semmi más csak egy tábla csoki ami kb. 560 kalória ? Hízni fog, vagy marad a súlya ugyanannyi?

TUDOM, hogy nem egészséges ez, CSAK ÉRDEKEL!


2009. dec. 3. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyan jól fog neki esni, mint még soha semmi :) Természetesen ha semmi baja nem lenne, akkor is a kevesebb energia kevesebb, nem?
2009. dec. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem hízna,de a következő nap már ne csinálja! én is csináltam iylet ,h a végén annyira éhes lettem,h összevissza ettem és tuti még több is volt egy nap alatt ,mint 2000 kcal:S ,de nem híztam:D ,de többet nem szabad ,mert akk tuti hízás lesz
2009. dec. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!