Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Állhat valami a háttérben...

Állhat valami a háttérben egészségügyi szempontból? Nem fogyok.

Figyelt kérdés

Iránymutatást kérek tőletek, hogy mit csinálok rosszul.

Szeptember óta mozgok rendszeresen, előtte is diétáztam, de nem vált be. Szobabicikli naponta, legalább 1 órán át, és hetente egyszer fallabdázom. Diétát nem követek, mert számomra nem tartható egyik sem, mivel vegetáriánus vagyok. Két dietetikussal is konzultáltam, szerintük mindent jól csinálok étkezés szempontjából. Napi kalóriabevitelem 1200-1500 között van, az étrendem jelentős részét párolt zöldségek és gomba teszi ki, meg a napi 3 erősen feltejezett kávé. Édesítőszerekre allergiás vagyok, pékárut nem eszem, talán havonta egyszer házi sütésű fekete rozskenyeret.

Viszont 2, azaz kettő kilót fogytam szeptember óta. A terhességem óta nem megy le a fölös 20 kiló. 25 éves vagyok. A kérdésem az, hogy állhat-e valami egészségügyi probléma a háttérben? Valamilyen vitaminhiány esetleg? Elmenjek-e orvoshoz kivizsgálásra? A kalóriabevitelt ennél lejjebb már nem tudom tornászni, mert akkor a munkahelyi teljesítményem rovására megy, ami nem ülőmunka, hanem állandó szaladgálás. Húsfogyasztás továbbra is kizárt.

172cm / 83 kg. Eredeti súlyom 65 kg volt, de a 70-el is megelégednék.



2014. jan. 30. 22:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A gyerek természetes úton született vagy császárral?
2014. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 VWXYZZS ***** válasza:

Nekem csak ennyi a hozzáfűzni valóm:

http://www.youtube.com/watch?v=7ctUqS5YFHU

2014. jan. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

nem értem, miért kell rögtön fújjogni, ha valaki nem akar húst enni, bármi is legyen a háttérok. azért, mert a húsevés a megszokott, még lehet anélkül is létezni, nem egy példa van rá. nem sanyargatom magam. a családom többi tagja sem vega.

időközben voltam kivizsgáláson, és úgy tűnik, megvan a probléma gyökere. köszönöm a válaszokat mindenkinek.

2014. febr. 5. 20:42
 24/24 anonim ***** válasza:
Leírod mit találtak, hogy bővülhessen a látókörünk? :)
2014. febr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!