Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Januárig le szeretnék fogyni!...

Januárig le szeretnék fogyni! Sürgős! Adnátok tippeket? Nekem semmi sem segít!

Figyelt kérdés

most van december 6. de én januárra szeretnék lefogyni.most nem mondhatom,hogy sokat,de valami hatékony modszert adjatok!idiotak válaszait hanyagolni ha kérhetem:)

köszi és nekem nem segit a mozgás + kevés evés!!

midnent megprobáltam már..segítsetek!!:(


2009. dec. 6. 23:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennyi idősen egyél rendesen, csak mellőzd az étrendedből az édességet és a cukrozott üdítőket. Igaza van annak, aki azt írta ennyi idősen még rengeteget változhatsz. Nem olyan vészes a testsúlyod, még ha cikiznek is. Én nem kockáztatnám, hogy megálljak a növésben...
2009. dec. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 11 évesen 170cm és 95kg voltam. Na gondolhatod engem hogy cikiztek. Pedig akkor még aktívan sportoltam (napi 3-4 órát keményen), mégis ilyen lettem. Bár akkor sikerült lefogynom (gyakorlatilag éheztettem, és hánytattam magam), de nagyon megbántam. Felborult a hormonháztartásom, a mai napig nincs rendszeres vérzésem, ja és a legrosszabb, hogy emiatt (orvosilag megállapították), soha nem lehet gyerekem. legalábbis természetes úton nem. És bár akkor lefogytam, azóta már a többszörösét visszaszedtem. Úgyhogy, ha mindenképp fogyni szeretnél, valami barátibb módszert válassz, nehogy te is így járj! Válassz valami neked való sportot (nekem az úszás volt a kedvencem), ebben a korban elég ha ezzel formálod a tested. Ráérsz majd 16-17 évesen fogyózni (persze ha még szükség lesz rá), HIDD EL!!!
2009. dec. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a megnyúlás nem mindenkinél működik. Én is majdnem ennyi kg voltam, mondták, hogy majd megnyúlok, hát nem, egész tini koromban is ugyanolyan maradtam. Szóval ez nem mindenkinél működik. 11 évesen sok a 80 kg és még most tegyél ellene, én nem léptem időben és bánom. De szerintem nem szabad annyira lecsökkenteni a tápanyagbevitelt, mintha felnőtt lennél. Azért ügyelj erre és ne tűzz ki olyan irreális célokat, hogy januárra le akarsz fogyni, mert nem fog menni. Ésszel kell ezt csinálni és időbe fog telni. Csak akkor lesz tartós a fogyás, ha normális tempóban fogysz (max. -1 kg/hét).
2009. dec. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

huh..hát..igen nem mindenkinél válik be amit írt itt valaki.:(

utolsó előttinek :nem kezdek drasztikus fogyásba de azért eddig is mindenkinek köszi

MIT TUDTOK A 90 NAPOS DIÉTÁRÓL?NEM HÍZUNK VISSZA?(ez tudom hogy nem attól függ milyen a diéta hanem hogy hogyan táplálkozunk utána)SZÓVAL LÉCI MINDENT ÍRJATOK MEG!

UTOLSÓNAK: AZ A -1 KG/HÉT AZT HOGYAN LEHET?én naggyon naggyon szenvedek!!:(én vagyok az osztály tonnadonnája:'(

2009. dec. 16. 21:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a 90 napost kb 2 éve, és 3 hónap alatt sikerült 127-ről 84-re lemennem, bár akkoriban elég stresszes voltam, és mint tudjuk az ideg jó fogyasztószer. Az is igaz, hogy a napi ajánlott mennyiségnek csak a negyedét ettem meg. Sajna azóta visszajöttek a kilók (most 121 vagyok), viszont ami nekem annak idején nagyon bevált, indítónak mindig jó volt, az a kondíciódiéta. Ez csak 10 nap, és 3-5 kg közt lehet vele fogyni. [link]
2009. dec. 17. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hahó, kishölgy?!

Merre vagy, eltüntél.


Salima

2009. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenféle hülye diéta, az a lényeg, hogy egészségesen étkezz, fehérjét, vitamint stb. Ez a te korodban teljesen elég. Nézz utána, vannak ilyen táblázatok amiben benne van, hogy bizonyos korban mennyi kalóriát kell enni. Emellett sportolj, de keményen. Ha már elmész, időt szánsz rá, akkor legalább mindent beleadva csináld. Ezzel kiválthatod a koplalást, ráadásul a sport élvezetes is. Ha fogyókúrába kezdesz, azzal azt kockáztatod, hogy megállsz a növésben és egész életedre tönkreteszed az egészséged. Megéri?
2011. nov. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!