Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van hogy akármit eszem...

Miért van hogy akármit eszem 2-3 óránként éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Próbálom nem tele zabálni magam, de hiába hogy főtt tojást, zöldségeket, csirkehúst eszem egyszerűen utána én éhes vagyok.

160 cm és 75 kiló vagyok.

Gyümölcsöt 5 napja nem ettem.

4 napja édeset sem de ma igen és az csillapította is éhségem egy darabig.

reggel nem ettem semmit csak 1 pohár tejet ittam, ebédre ettem pelmenyit 20 dkg-ot ebéd után 1 pohár bolti tejet fél 2 kor 7 db kicsi könnyű súlyilag hájas kelt lekváros sütit. és ennyi, de megint éhes vagyok.

Tudom ez sem fogyókúrás de jobb mintha naponta 5 nagy étkezés és közben nassik.

Konkrétan eddig mindig volt a szobámban egy tányéron sütemény torta amiből csipegettem film nézés közben.

Ahhoz képest az egy negyedét sem eszem meg nagy étkezésnek.

Én úgy gondoltam hogy mindenből eszek de jóval kevesebbet hogy diéta után ne zabáljam tele azokkal magam amitől megfosztottam magam.

Mit egyek?



2014. febr. 3. 16:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Nem csoda ha éhes vagy mindig, én is sűrűn eszek, 2óránként éhes vagyok, de eszem is. Inkább egyélb 2óránként de minimálisat, jobban jársz, mintha reggel eszel, délre már ki vagy éhezve, aztán megint nem eszel sokat, tehát hamar megint éhes leszel.
2014. febr. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

Akármit eszel?


Ettél már ketogén étrend szerint, elég zsírt? Akkor is megéheztél 3 óra múlva?

2014. febr. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem is hallottam még erről. Viszont sima zsírt sem szoktam enni.

Amióta olyan családban élek akik csak olajjal főznek azóta én is csak olajjal főzök.

És valószínű azért is híztam meg mert éhségembe össze vissza ettem.

A sima disznó zsírban meg van energia és a szalonnában.

Nem így van?

2014. febr. 3. 16:46
 4/12 anonim ***** válasza:

"reggel nem ettem semmit csak 1 pohár tejet ittam"

"ebéd után 1 pohár bolti tejet"


Sajnos a tejben talalhato feherje is hasonlo inzulinvalaszt okoz, mint a cukor, azaz megdobja a vercukrot, azmit az inzulin eltarol a zsirszovetekben, majd a vercukor hamar leesik, mely ehseget okoz. Ne igyal tejet, nem fog segiteni az ehseg eluldozeseben.


"7 db kicsi könnyű súlyilag hájas kelt lekváros sütit"


Meg ha konnyu is, akkor is finomitott szenhidratrol beszelunk, ami ugyanugy viselkedik, mint a fenti pelda.


Egyel rostot es zsirt, azok segitenek a vercukor egyenletes szintjenek megorzeseben, es az ehseg erzetenek keslelteteseben. Egyebkent meg ha negyedet eszed, mint eddig, akkor miert csodalkozol, hogy ehes vagy?

2014. febr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló leírta a válszt helyettem is, ha pedig jobban érdekel a téma akkor jobban utána olvasol.

Ajánlom: tenyek-tevhitek.hu


Amúgy a magas energia tartalmú, tápláló zsír, szalonna mind alap élelmiszerek, amikkel egészségesen lehetne élni.


A magas keményítő tartalmú, cukorzott vagy tejes élelmiszerek viszont nem ilyenek sajna.

2014. febr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha minden reggel füstölt szalonnát ennék barna kenyérrel? De mennyit? És húst mennyit délben?
2014. febr. 3. 16:56
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

A 'mennyit' típusú kérdésekre a szervezeted évmilliók óta tudja a választ. Senki nem tudja mennyire vagy éhes, kizárólag Te.


A barna kenyér az tömény szénhidrát, én megjegyezném azt is, hogy gluténos, gyulladásfokozó, ócska hízós élelmiszer. Nyilván előnye, hogy ócó..

2014. febr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor mit egyek a szalonna mellé? Ha én azelőtt reggelente 3 karé kenyeret is megtudtam enni hafriss illatos fehér kenyér volt akkor 4-et is, és 6 tojást 6 virslit akkor most mennyit ehetek meg másból?
2014. febr. 3. 17:01
 9/12 anonim ***** válasza:

6 tojás, szalonna így rendben lesz szerintem a reggeli.


Ajánlom a télen is tűrhető árú zöldségeket, pl. retek, hagymák, kínai kel! :)

2014. febr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
En nem eszem allati zsiradekot, a zsirbevitelem nagy reszet olajos magokbol, diokbol, mandulabol stb. fedezem. Meg avokado, az valami isteni :)
2014. febr. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!