Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire inkabb szendvics...

Reggelire inkabb szendvics vagy pufirizs? Fogyni vagyóknak melyik a jobb?

Figyelt kérdés

pufirizs engem nem laktat...

egy sonkas zöldséges kifli viszont jobban, csak fogyni akarok es nem tudom melyik jobb:s


2014. febr. 7. 22:11
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egy normálisnál jobb testömegindexel és teljesen egészséges vérképpel rendelkező alacsony vérnyomású értelmes ember vagyok, aki nem dobálózik felelőtlen mondatokkal, amikről valószínűleg azon kívül hogy elolvasott egy agymosott könyvet nem sok fogalma van. Megnéznélek hogy te az atomegészséges dolgaiddal hogy nézel ki. Mielőtt ilyeneket mondanál hogy az orvosok nem értenek a biológiához szerintem el kéne végezni. A beszélgetésünk alapján már értem mi ez a hasznos válasz arány. Látom nem osztják a nézeteid, biztos a világ a hibás. Nincs mivel vitatkoznom, nincs mi ellen érvelnem mert butaságot írsz de te ezt úgyse fogod belátni és én meg úgysem foglak meggyőzni úgyhogy nem töröm magam. :D
2014. febr. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Te mirefel hiszel az orvosokban?


Eddig a módszereik csak sok beteg embert eredményeztek.


A ch alapú táplálkozás amit ajánlanak elhízást, még több betegséget.


Te még fiatal vagy, a viszonylagos egészséged átmeneti, múlandó dolog.. Arra építesz, hogy átlagos nyugati táplálkozás alapú életmóddal csak az emberek fele betegszik meg? Szép esélyeid lesznek..


Ha valamiért érdekelne a te kinézeted az azért van mert egy butus, egoista fiatal sportos csajnak képzellek el.

De ennyi, egyébként engem nem érdekelnél hogyan festesz.. majd leszel még elhízott, hormonzavaros beteg ha kitartasz az értelmetlen gabonaevésed mellett.


Nem is értelek.. a fél világ beteg (amúgy több mint fél világ) te meg büszkén támogatod a rendszert, az orvosokat.. nagyon vak vagy, de nem értem pontosan mit nem látsz, mi homályosítja el a látásodat.


Szerinted mennyi betegség, mennyi gyógyszerfüggő ember kell még, hogy észrevedd hogy a rendszer, az életmód ROSSZ?

2014. febr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!