Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggelire inkabb szendvics...

Reggelire inkabb szendvics vagy pufirizs? Fogyni vagyóknak melyik a jobb?

Figyelt kérdés

pufirizs engem nem laktat...

egy sonkas zöldséges kifli viszont jobban, csak fogyni akarok es nem tudom melyik jobb:s


2014. febr. 7. 22:11
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Nekem itt van bizonyítékként a testem ami fitt és egészséges ^^ Az nem hazudik
2014. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Miről?


Hogy miért nem értesz a táplálkozáshoz? :D

2014. febr. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Aki azt állítja hogy a gabona minden elhízás és egészségügyi probléma gyökere az nekem ne magyarázzon. :D Hogy lehet ilyen felelőtlen butaságot mondani könyörgöm? Egy icurpicurkát gondolkodj mielőtt ezt mondod. A történet többi része hol marad?
2014. febr. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

FIt az egy dolog, edzés kérdése.


Egészséget pedig hogy állapítod meg? Ránézésre, vagy gyors vérkép alapján.. ugyan már.


Gabonák miért nem károsak? :O

Ez a megengedő, liberalista (gabonaevést legitimáló) nézet vezet a betegségekhez.. nem vagyunk egy világnézeten sportolóm, ezt most leszögezem :D

2014. febr. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Tudod van a kis tested, amiben szervek vannak. A szénhidrátban glükóz van, a szénhidrát egyik alapvető forrásai a gabonák. A testedben vannak bizonyos szervek amik csak glükóz lebontásával képesek energiát nyerni, köztük az agy is. Látom ennek hiánya egy kis agykárosodással járt nálad :/ De nem probléma nem tehetsz róla így nem is vitatkozom tovább. De a helyedben olvasnék egy kis szakirodalmat és nem vitatkoznék az orvosissal.
2014. febr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Orvossal vitatkozz nyugodtan, mert nem értenek a biológiához.


Amit leírtál, az az ő primitív elméletük.


Más kérdés a valóság:

-A szénhidrátok nem esszenciális tápanyagok.

-A tested szintetizál glükózt.

-Ha több ch-t viszel be (keményítő - gabona) az már szénhidrát túlterhelést jelent, ami hosszú távon betegségekkel jár.


Nem beszélve gabonák mérgező fehérjéiről, tehát a ch csak egy dolog, nyilván a ch alapú táplálkozás mindig is rossz ötlet volt már önmagában is. Egy bu.zzancs, modern szokás, kényes embereknek akik csak kenyérkét képesek enni, hisztis sportolóknak.. .:D

2014. febr. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Figyu, nem tehetsz róla tényleg...
2014. febr. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Tehát nincs több válasz?


Ugye, ha én elkezdek normálisan vitázni, akkor tényleg nem könnyű. Pedig te eszel cukrot, működnie kellene az agyadnak, akkor hol marad a válasz? :))

2014. febr. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az a szint ahova már nem süllyedek. :) Pedig az elején még érdekes volt
2014. febr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A legkomolyabb módon vitatom az elképzelésedet a táplálkozástudományról.. az idióta orvosi és elavult dietetikai elméleteket..


Erre neked ez egy olyan szint ahova nem süllyedsz..


Nevetséges vagy.. Nincs vitaérved szerintem, de bezzeg amikor fel kellett vágni vele hogy milyen fit és egészséges sportoló vagy, akkor nagyon nagy volt a csipa..

2014. febr. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!