Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyzós edzést követően (...

Súlyzós edzést követően ( 30-40 perc) futhatok ( 30-40 perc ez is)? Nem ártok ezzel az edzésnek?

Figyelt kérdés
2009. dec. 8. 02:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Épp az h kombináld a kettőt:)

Mondjuk nyomsz 10 fekvőt aztán sprintelj 100 métert, aztán megint valami gyakorlat, ezt végezheted súlyzókkal is, aztán megint 100 m sprint:)

Hidd el úgy szét fogod magad csapni h csak na:)

2009. dec. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez csak a legedzettebbeknek való.
2009. dec. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Edzett vagyok... bírom simán :)

Csak nem tudom, helyes-e így.

2009. dec. 8. 11:26
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Ha bírod, akkor nyugodtan csináld. A futás nagyon hasznos, az edzésednek semmit nem fog ártani.

2009. dec. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet.Én is így csinálom és edző állította össze.Heti 3 edzés.1.nap 40perc kardió+súlyzó.2.nap 70 perc kardió+hasazás.3.nap 40 perc kardió +súlyzózás.1 hónapja csinálom és beleférek a 27-es nadrágomba végre.Úgyhogy nyugodtan csináld semmi bajod nem lesz tőle.Sok sikert
2009. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem csak, hogy nem ártasz, de használsz is vele, mármint a futással az érrendszered meg a tüdőd (tegát az állóképességed sokkal inkább javul).

Én például heti 3-4 edzést csinálok, kb 1 óra erősítés izomcsoportokra, előtte 10 perc bicikli, végén meg még 30 perc bicikli(vagy futás vagy taposás, de lúdtalp miatt futással én nem érek el akkora eredményt...)

Én edzéstervemben hasazás mindig van, amúgy meg 3 napra osztom többnyire az izomcsoportokat: 1.mell+bicepsz 2.hát+tricepsz 3.váll+láb (csuklyás és nyakra meg szinten hetente kb 2x dolgozok különböző súlyzós módszerekkel)


Amire te gondolhattál "ártás" címszóval, az talán annyi lehet, hogy izomza picit kevésbé fejlődik gondolom, ha eleget eszel akkor ettől nem kell tartani, de így picit többet kell enni, mivel ha nincs elég tápanyag akkor érezhetően szarabbul fejlődsz, ill súlyemelésnél is érzed, ha nincs benned energia, ezt gondolom tudod.

2009. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, igen.. azért érdekelt, mert ne tudom, mennyire árt az izmomnak. De akkor csinálom továbbra is. Köszi a válaszokat.
2009. dec. 8. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!