Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 nap zabálás miatt visszahízh...

Hungirl96 kérdése:

2 nap zabálás miatt visszahízhatok? (Farsang a suliban) - rosszindulatúak légyszi kíméljenek.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok és már legalább 4 hónapja diétázom és rendszeresen sportolok (edzőterem + karate) - le is ment 20 kiló rólam (most 170cm vagyok és 54 kiló) - talán kicsit túl is lőttem a célon (volt közbe egy tüdőgyuszim, ami miatt nem edzettem 3 hétig, viszont enni is alig ettem) - viszont kibírtam 4 hónapig mindennemű csoki, édesség nélkül, úgy, hogy igazából nem is hiányzott - egészen a mai napig. Tudniillik farsang van a suliban, ami 2 napig tart és ki van rakva asztalokra mindenféle süti. Elhatároztam, hogy nem eszek belőle, de nem sikerült - a nap végére bevágtam három isteni mákos rétes szeletet, ettem pogácsákat, aprósüteményt, ebből-abból egy kicsit....és ez holnap is így lesz. Ha utána visszaállok a diétámra, akkor van esélyem még megtartani a súlyomat, vagy ezzel most mindent elrontottam???

2014. febr. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:

nem rontottál el semmit sem!!

Egészségedre és folytasd tovább, csak így tovább!!

Menni fog, légy kitartó és elszánt!!

Az álmod valóra válik, csak mert álmodni!

2014. febr. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VWXYZZS ***** válasza:
0%
Igen hülye gyerek, két nap alatt elrontottál mindent. Holnap után már ismét 20 kilóval nehezebb leszel. Csak meg kell enni 20 kiló fánkot hozzá és ne menj el két napig szarni.
2014. febr. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1 vagyok:


Második, attól, hogy neked rossz napod van még nem kell így beszélni egy 17 éves lánnyal.

Kétségbeesetten szeretné tudni, hogy vajon hízni fog e, gondolom szigorú magához és az elért eredményeit nem szeretné ha elrontaná. Nincs ezzel semmi baj. Emberek vagyunk néha eszünk olyanokat is amit tudjuk hogy nem szabadna de még is megesszük. És most meg lelkiismeret furdalás van. Ha nem tudsz a hozzászólásoddal segíteni, inkább ne válaszolj a kérdésre.

2014. febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Első...Amúgy a másodikra válaszolva, nem az volt a kérdésem, hogy máról-holnapra 20 kilóval nehezebb leszek-e, mert nyilván tudom, hogy nem. Igazából csak kíváncsi vagyok, hogy 2 napi kirúgás a hámból vajon meglátszik majd-e vagy sem.
2014. febr. 12. 21:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Max egy kilót szedsz vissza!
2014. febr. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!