Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik koplalással fogytak,...

Akik koplalással fogytak, mennyit, mennyi idő alatt és milyen lett a bőrük? (Közvéleménykutatás. )

Figyelt kérdés
Mielőtt még jönnének a kommentek nem, nem akarok koplalni, csak egyszerűen tudni szeretném, hogy milyen lett azoknak az embereknek a bőrük, és mennyi idő alatt mennyire fogytak le?:) (Tényleg nem szeretnék koplalni!)

2014. febr. 16. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Plötty. Még jó 6 évvel ezelőtt, buta kis 14 évesként folytam le így, köbö semmi kaja, jó kis étkezési zavar, napi 500 kcal, szép kis skinny fat lányka lettem. Csodálkoztam, miért nem tetszem magamnak.
2014. febr. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!:)
2014. febr. 16. 20:21
 3/7 anonim válasza:
en regebben egy hetig koplaltam (csak addig birtam:D ) es lement 3kg , tobben megjegyeztek hogy mennyit fogytam:)) boromnek semmi baja, mostanaban rendesen eszem, es szerencsemre nem jott vissza az a 3kg:)
2014. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem, köszi!:)
2014. febr. 17. 21:12
 5/7 anonim ***** válasza:
Én összesen 12 kilót dobtam le éhezéssel, koplalással. Semmi baja nem lett a bőrömnek. Bár 65 kilóról mentem le 53-ra és 175 centi vagyok (elkapott a modellkedés láz) de egyébként volt, hogy 72 kiló voltam még 17 évesen, akkor fogyóztam először lementem olyan 59-re szintén éhezéssel és utána abbahagytam és visszamentem 65-re mert az az alap súlyom. 19/L
2014. ápr. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és mindkettő 6 hét volt. No sport.
2014. ápr. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6 hét alatt 12 kilo ?! megkerdezhetem mit ettél? Nekem 15-20 kilot kellene leadnom , mar v 1000 diétát kipróbáltam, eredménytelenül, nekem csak az használ ha tényleg nem eszem semmit, még a levegő is hizlal! Te h birtad ki h nem ettel szinte semmit?koszonom
2014. ápr. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!