Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni aprilisig 7-8...

Pufoka8 kérdése:

Le lehet fogyni aprilisig 7-8 kilot?

Figyelt kérdés
Egyik baratnom szeretne lefogyni egy par kilot. Napi 4 etkezessel: reggeli,tizorai,ebed,vacsora es naponta csinal hasizmot es mas tornagyakorlatot.Meg majd ha szep ido lesz gorizni is fog.(valamint bocsanat az ekezef nelkuli betukert angolra van teve a gepem)

2014. febr. 18. 09:08
 1/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem.

Ha most 150 kiló, nem beteg, és megfelezi az eddig elfogyasztott kaját, akkor igen, de jól nem fogja magát érezni, az biztos.


7-8 kilót 4 hónap alatt lehet normálisan leadni.


A napi 4 (5) étkezés nagy buktatója, hogy aki eddig 2-3-szor evett, az pluszban eszik még kétszer, ahelyett, hogy az eddigi (vagy annál kisebb) adagot osztaná 4-5 felé. (Sokszor keveset.) Ettől aztán hízni kezd.

2014. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Nem kéne hülyeségekkel tömködni a másik fejét kedves első...

Először is ki kell vágni a teljes tudásodat arról, amit jelenleg tudsz a testedzésről és a fogyókúrás diétáról.

Na most 6 étkezés lesz és nem 4. A kalóriabevitelt illene főleg állati fehérjéből és komplex szénhidrátokból pótolni.

[link] követed ezt az értrendet és keményen elmész vasazni a kondiba, akkor garantáltan jobban fogsz kinézni... ja bocs... a baratnod. A fogyás hülye szó, kisajátította sok paleolit káposztalézabáló.

2014. febr. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
27%
Nem mert ezt a sinus képlet megcáfolja
2014. febr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A baratnom 13 eves es 53 kilo. Es nincs lehetosege kondizni.
2014. febr. 18. 15:42
 5/6 anonim ***** válasza:
mert nincs lába?
2014. febr. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Helló :D énis 14éves vagyok.153cm és 48kg mostmár :( egyszerűen nem tudtam beletörőddni.DE szeritem nyugodtan sportoljon a bartnőd,az mindenképp egészséges,de a biológiatanárnőm az osztályfőnököm és egyszer felmerült ez a téma és mondta,hogy ilyen korban ha akarjuk ha nem hízunk.Nem szabad fogyókúrázni,mert visszafordul a fejlődésünk és semmi melle nem lesz a barátnődnek.Énis mindig vékony akartam lenni(mindenki szerint az vagyok,de nem hiszem el) de rájöttem,hogy nem kell anorexiás p***nak lenni.Sportolj,ne engedd el túlságosan magadat evés terén,de ne fogyókúrázz,mert később leszel emiatt nagyon kövér!! :( :)
2014. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!