Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy lefogyjak...

Lehetséges, hogy lefogyjak ilyen vékonyra?

Figyelt kérdés

Ilyenre szeretnék lefogyni: [link]


És ilyen a lábam: [link]


tudom,hogy nincs helyi fogyás,de nagyon leszeretnék fogyni fenék és combtájékról..nem baj,ha máshonnan is lefogyok csak kíváncsi vagyok,hogy volt-e már valakinek,hogy elérte-e már azt,hogy olyan vékonyra lefogyott,úgy,hogy a fogyókúrát onnan kezdte,hogy olyan volt a lába,mint a 2. képen.


(A képek nem az enyéim)



2013. nov. 17. 11:52
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem igazán.Neked erős csontozatod van.
2013. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Hanariko válasza:
100%
szerintem (bár lány vagyok) semmi gond nincs a 2. képen lévő lábakkal, és valószínűleg a többi testrészeddel sem.
2013. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Mi bajod van azokkal a lábakkal?

18/F

2013. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ASOT válasza:

Erről a combról le akarsz fogyni?

Valami Francia modell akarsz lenni a kifutón akik már borzalmas vékonyak szinte?


Persze lehetr h hátul baromi nagy a segged és nagy a beled is ezt nem látni :)

2013. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi baj a lábaddal ha ilyen! Hidd el,h a férfiak jobban szeretek az ilyen combú lányokat mint az olyanokat amik között átlátnak mert olyan vékonykák.. Na de, h azért segítsek is neked...Hha tényleg szeretnél lábra edzeni, akkor a legegyszerűbb a szobabiciklizés vagy a kocogás és persze a legfontosabb,h kevesebb szénhidrátbevitel, az édességre meg rá se nézz!:)
2013. nov. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 2. képen a csajnak inkább izmosabb lába van.

Az első képen meg semmi izma nincs.

Milyen magas vagy és hány kg?

2013. nov. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanolyan vékony a két láb a másodikon azért tűnik pár mm-rel vastagabbnak mert mintás a harisnya
2013. nov. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
168cm/ amikor elkezdtem fogyózni akkor 55kg voltam.most lesz 1 hete ,hogy fogyózok.
2013. nov. 17. 12:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az első képen egy kb. 12éves kislány van? Gyerekként mások a testarányok.
2013. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az elég furcsa, kérdező, komolyan nem tudom hova akarsz fogyni. Én is 168 cm vagyok, és 65 kiló, és olyan lábam van, mint a második képen a lánynak, és mindenki mondja, hogy milyen jól nézek ki, nehogy fogyjak, mert nem fogok látszódni..Persze, én még szeretnék fogyni, de 12 kiló már lement. :)
2013. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!