Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrába kezdtem ma,...

Fogyókúrába kezdtem ma, ellenőriznétek, hogy helyesen táplálkozom-e? Nem értek hozzá sajnos.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyárig 10 kg-ot szeretnék leadni. Ehhez helyes táplálkozásra és sportra van szükségem.

A táplálkozáshoz nem értek, eddig nem szorultam fogyókúrára.


Ma fogyasztásom:


Reggeli: 2 db Actívia joghurt, natúr

Ebéd: főtt csirkemell + főtt sárgarépa

Vacsora: 1 db kefír lesz 16 órakkor

Folyadékbevitel: csak szénsavmentes ásványvíz némi citromlével ízesítve, illetve tea édesítővel elkészítve.

Aztán 20 óra körül elmegyek futni.


Nos? Jól állítottam össze?


Esetleg holnapra van valami javaslat, mit egyek? Írjátok le így!! Nagyon szépen köszönöm!


2009. dec. 12. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyi evéssel nyárig etióp leszel! Ha tényleg folyamatosan akarod leadni a kilókat, igazán nem kell éhezned...amiket összeállítottál jó, ha szénhidrátmentes diétát akarsz csinálni. De nyugodtan egyél többet!
2009. dec. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az a baj velem, hogy akkor is eszem, és nem keveset, ha nem vagyok éhes. Rengeteg chips, kóla.


Ezt úgy állítottam össze, hogy előtte kipróbáltam. Annyitt ettem, hogy pont elég legyen, ne legyek éhes.


Ezzel a napi adaggal nagyon jól elvagyok. Nem vagyok éhes. Inkább a nasi vágy tör rám, de megoldottam. Csoki kidobva, vettem sárgarépát. Azt fogom nyersen rágcsálni, ha nasira vágyom.

2009. dec. 12. 13:11
 3/8 A kérdező kommentje:
Jah, és azért így állítottam össze, mert olyan ételeket választottam , ami szerintem egészséges, és imádom. Így nem kínzás a fogyi, mert az emberek ott bukják el.
2009. dec. 12. 13:12
 4/8 A kérdező kommentje:

Nincs konkrét diéta terv, a lényeg, hogy le tudjam adni vele a 10 kg-ot.


Jöhetnek az étellel kapcsolatos javaslatok!


Köszönöm!

2009. dec. 12. 13:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrába kell kezdeni, mert annak egy idő után vége lesz. Életmódot kell váltanod, néha belefér a chip is, de mértékkel és nem napononta..
2009. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó, de szerintem suliba is vihetsz almát vagy joghurtot. Meg szerintem reggelire is ehetsz valami kalóriásabbat, amit nagyon szeretsz (pl csoki) külömben hiányozni fog :)

Én nasinak ajánlom a konzervuborkát :D én nagyon szeretem. vagy a savanyúkáposztát (na az még fogyaszt is) vagy almát. a répa tényleg nagyon jó.

2009. dec. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én is szoktam csemege ubit. Nagyon imádom, mert szeretem a savanyú ízeket. Meg vegyes savanyúságot is szoktam. Csak a baj az, hogy hamar puffaszt. :D
2009. dec. 12. 13:43
 8/8 A kérdező kommentje:

A csokiról csak annyit, hogy annó fél évente kb 1-2 alakalommal ettem. Nem vagyok csokis nem hiányzik.

Az a baj, hogy most elszabadult bennem egy ideje az evés, sok stressz, stb.

Ezért volt, amúgy nem hiányzik. A gyümölcsöket imádom nagyon.

2009. dec. 12. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!