Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves fiú vagyok.130kiló....

14éves fiú vagyok.130kiló. Menni fog a lefogyás napi 1 óra futással 6után nem evés, csak zöld te vagy sima vízet fogok ezentúl fogysztani. Nuku nasi? Szerintetek? Szegények vagyok azt eszek ami van itthon gyümölcsöt ritkán veszünk

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok körübelül 174centiméter. De viszont 130kilogramm és nagyon leszeretnék fogyni. Igazából sok pénzünk nincs szereket venni meg anyám, azt főz amit tud, szóval ilyen salátákat nem tud venni. Gyümölcsöket nagyon ritkán vesz akkor is max almát narancsot és le akarok fogyni bármit megteszek érte Eddig általában vett chipset csokit ilyesmit? Félreneértsetek ettem belőle. Nem eszek sokat de főkként este szoktam enni. Amin változtatni akarok, hogy nem iszok kólát többet, nem eszek chipset, csokit, semmit, csak zöldteát iszom vagy ásvány/sima vizet.6után szigóruan nem eszek semmit ha megéhezem iszom egy pohárvizet. és körübelül ennyi. Nagyon tetszik egy lány és szerelmes lettem belé nem sokat beszélünk de ezzel a kinézettel nem fog rám se hederíteni. Remélem hogy ez így jó lesz amit kiagyaltam. És 3-5x fogok enni keveset + eljárok futni napi 1 órát.

#választás #segítsetek adjatok #hogy ez így megfelel? Edzeni nem tudok járni!
2014. márc. 6. 17:15
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azért köszönm remélem menni fog.
2014. márc. 6. 18:40
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

elöször nem kell semmit sportolnod. Csak ügyelj arra hogy ne egyél sok szénhidrátot (fehér kenyér, tészta, rizs, péksüti)


MOnjduk a kóla a chips meg az egyéb szrok árából anyud vehet rozsos, félbarna, magvas vagy egyéb kenyeret-zsömlét-kiflit.


Ne igyál szénsavasat. De igyál sok vizet (az óránkénti pohár víz az jó ötlet.


anyud csináljon több levest (kevés tésztával), főzeléket.


a youtuben vannak fent olyan gyakorlatok amiket akár ágyon fekve is tudsz csinálni. Pl lábemelés, levegőben ollózás, felemeled a lábadat 90 fokos szögben és probálod a csípőddel eltolni magad az ágytól.


A kocogás megint megterhelő, inkább egy órát sétálj kellemesen. PL menj el anyud helyett a boltba, ha busszal jársz suliba és lehet akkor szállj le korábban a buszról és gyalogolj többet.


Hogy csak azzal hogy odafigyeltem hogy mit eszek én leadtam 10 kilót. Most értem el azt a szintet amikor nem elég csak a kajára figyelni, de a mozgás is kell.


Nálad ha ezeket mind mind szigorúan betartod (mondjuk csak havonta eszel egy zacskó chipszet)

akkor simán le megy úgy 30 kiló hogy mozognod se kell.

Persze ne egy hónapot remélj. A heti 1 kiló fogyás az ami még egészséges, és nem jojózol tőle.

2014. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Penz nincs, kola, csoki, chips van. Ertem.
2014. márc. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, amikor nincs pénz, de mégis van kólára meg csokira...


Egyetértek az előttem szólókkal, nem kell neked még mozognod. Mozogj annyit, amennyit szoktál, plusz még a bevásárlás és ilyenek is jöhetnek. Emellé kell enni zöldséget. Nem krumplit, nem rizst, hanem zöldeket, pirosakat, sárgákat és az összes ilyen szép színűt. Ne mondd azt nekem, hogy nincs rá pénz. Mert ha kólára van, akkor erre is kéne legyen.


Főzelékeket annyira nem ajánlom, mert rántással sűríti a jó magyar, de ha a rántást ki rudjátok vonni belőle, akkor nagyon jó. Konzerveket lehet venni (zöldéséget), jobbak mint a semmi.


Egyél sok egészséges zsírt (magvak és társai) meg sok rostot. Ezek telítenek meg. Ilyenek a tk kenyerek, a barna rizs, a babok, az avokádó (bár ez drága), a lencsék stb.


Nézz szét a neten, nagyon sok helyen írnak fogyós recepteket, ami 200-300 forintból össze lehet hozni.

2014. márc. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Akkor ne mozogjak!? Csak vegyek ilyen félbarna kenyereket és azokat egyem? Igazából ha van akkor csak zsömlét vagy kiflit szoktam enni törekszem minnél kevesebre max 1.et eszek meg. Meg az a gond sűrűn jártam wcre ezen is változtattam napi 1-2. Csinálok ilyen gyakorlatokat akkor felülés hasprés ahogy megy.. De szerintem lemegyek néha néha sétálgatni, kocogni. Köszönök mindent.
2014. márc. 7. 12:28
 16/24 anonim ***** válasza:

ekkora súllyal ne kedzj el futni, mert oda az összes ízületed

tempósan gyalogolj inkább!

2014. márc. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Nem félbarnát! A félbarna az fehér kenyér malátával színezve.

Teljeskiörlésűt kell enni. Jobban megtelít, kevésbé leszel éhes, és a végén kevesebb is kell belőle.

2014. márc. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Ja és az is közre tett, hogy 1héten 1x szartam most már mindennap minimum 1x
2014. márc. 9. 09:50
 19/24 anonim válasza:
100%
Ez az információ nagyon hiányzott nekünk...
2014. márc. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Ne hallgass az előzőre.

Ez azt jelenti, hogy az emésztésed kezd rendbe jönni. Ha elég rostot eszel, akkor mindennap szépen ki kéne jöjjön minden. Ha nem jön, akkor már tudod, hogy baj van, és korrigáld az étkezésedet.


Ezen felül, és akinek nem tetszenek az ilyen beszélgetések, az mostantól ne olvasson tovább, nézd a pisidet is. Nem szabad, hogy túl sárga legyen. Próbáld meg minnél átlátszóbbé csinálni. Magyarán, ha látod, hogy napsárga, akkor tudod, hogy nem vagy hidratált. A víz nagyon fontos a fogyásnál, és ezért is fontos, hogy sokat igyál. A fentebb említett módszer a legjobbja annak, hogy tudd, mi is a pálya a testedben.

2014. márc. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!