Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14éves fiú vagyok.130kiló....

14éves fiú vagyok.130kiló. Menni fog a lefogyás napi 1 óra futással 6után nem evés, csak zöld te vagy sima vízet fogok ezentúl fogysztani. Nuku nasi? Szerintetek? Szegények vagyok azt eszek ami van itthon gyümölcsöt ritkán veszünk

Figyelt kérdés
14éves fiú vagyok körübelül 174centiméter. De viszont 130kilogramm és nagyon leszeretnék fogyni. Igazából sok pénzünk nincs szereket venni meg anyám, azt főz amit tud, szóval ilyen salátákat nem tud venni. Gyümölcsöket nagyon ritkán vesz akkor is max almát narancsot és le akarok fogyni bármit megteszek érte Eddig általában vett chipset csokit ilyesmit? Félreneértsetek ettem belőle. Nem eszek sokat de főkként este szoktam enni. Amin változtatni akarok, hogy nem iszok kólát többet, nem eszek chipset, csokit, semmit, csak zöldteát iszom vagy ásvány/sima vizet.6után szigóruan nem eszek semmit ha megéhezem iszom egy pohárvizet. és körübelül ennyi. Nagyon tetszik egy lány és szerelmes lettem belé nem sokat beszélünk de ezzel a kinézettel nem fog rám se hederíteni. Remélem hogy ez így jó lesz amit kiagyaltam. És 3-5x fogok enni keveset + eljárok futni napi 1 órát.

#választás #segítsetek adjatok #hogy ez így megfelel? Edzeni nem tudok járni!
2014. márc. 6. 17:15
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Anyukám adott keserűsót jól kipucolta a gyomromat.


Ásványvízet vett nekem most 1 kartonnal aztmondta azt igyam, az jó? Meg azt mondta zsömlét ehetek kis mértékben napi 4db.ot és akkor reggel megeszek 1 et. Suliba ebédelek, hazajövök eszek 1zsömlét + valami gyümölcs vagy zöldség (paradicsom). És 6 után nem eszek és semmi nasi és kicsit eszek.


Meg mozgok tesi órán, meg ha kell el is járok futni.

2014. márc. 9. 18:24
 22/24 anonim ***** válasza:

ha szénsav mentes az jó.


zsömlből is jobb lenne a magvas zsemle és társai ne a sima fehér. és inkább csak reggelire meg tízóraira egyél azt

2014. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
ásványvíz szénsavas, de akkor többet nem iszok szénsavasat, anyu ragaszkodott hozzá.:) Rendben köszönök mindent hát reméljük.
2014. márc. 9. 18:57
 24/24 bamboochatheone ***** válasza:
Na hogy sikerült így 4 év távlatából? :)
2018. márc. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!