Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki diétának?

Hogyan kezdjek neki diétának?

Figyelt kérdés
Az van hogy 15éves vagyok és 124kiló, mindigis duci voltam mer hajlamos vagyok hizásra. Eddig nem is érdekelt csak ahogy idősebb lettem elkezdett érdekelni. Szóval 60kilóra akarok lefogyni. Semmi fogyasztó tabletta vagy valami. Olyan heti 1-1,5 kilót szeretnék fogyni és szeretnélek titeket megkérdezmi van e valakinek erről sikersztorija és ha van elmeséli? Ebédeket meg ezeket csak azt tudom enni amit anya csinál ő meg nem nagyon együtt működő.. És ha nem ugrik vissza a bőr mit lehet csinálni? Vagy a hizáscsikokkal? Előre is köszi mindenkinek! :)

2014. márc. 11. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt szakember segítségével kell csinálnod, nem szabad össze vissza! Anyukád miért nem segít neked? :( Keress egy személyi edzőt!
2014. márc. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rubint Réka videókat nézegess, és tornázz rá, nagyon jók, egyél kevesebbet, több gyümölcsöt.

Anyukádnak meg támogatnia kéne téged,

2014. márc. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ketteske ne írj baromságokat.

Mi a fszér egyen több gyümölcsöt?! A gyümölcs tele van gyümölcscukorral.


Ha 124 kilósan elkezd tornázni az össtes ízülete szétmegy.

2014. márc. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon szeretek futni attól függen hogy 124kiló vagyok.. Csak olyan a családom hogy körbe röhögnek. :(
2014. márc. 11. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy a családod nem támogat ebben, hiszen nagyon fontos lenne, főleg, hogy édesanyád melletted legyen, mert az ő főztjét eszed.

Rubint Rékát nem ajánlom még neked, inkább Norbi duci tornáit. Kerüld a cukrot, lisztet és köret helyett sok zöldséget egyél. 5x-i étkezés naponta, este 6kor vacsi és kész. 55 kilót adtam le, egyszerűen csak ezeket ettem/ csináltam amit fentebb leírtam. Ha van kérdésed nyugodtan írj privátban. :) Sok sikert!

2014. márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. márc. 11. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!