Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le fogok fogyni?

Le fogok fogyni?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdtem fogyókúrázni. :) Figyelek az egészséges étrendre is, de azért néha becsúszik egy-két édesség is :) Sok vizet fogyasztok, és ha tudok sportolok is. Nincs sok időm rá max. 30 perc. Szerintetek lefogok fogyni? És ha van valami tippetek is, létszi írjátok meg. Köszönöm!

2014. márc. 15. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Az odafigyelés kevés...én legalábbis ezt tapasztaltam. Kalóriát kell számolni meg szénhidrátot. Ez ad igazi támpontot. Nem is gondolnád miben mennyi kalória és szénhidrát van...szóval könnyen becsúszhat kalóriatöbblet, amitől hosszú távon hízni lehet. Főleg itt egy kis édesség, ott egy kis édesség, és kész a baj.


Jó lenne tudni miket eszel és milyen mennyiségben.

2014. márc. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Reggel: Zabpehely, tej, alma

Ebéd: Mikor hogy.. Sok gyümölcs (narancs, alma, banán) Általában kirántot hús van, de abból nagyon nagyon keveset eszek.

Este: Ugyanaz mint reggel.

Legalább is azthiszem ennyi :D

2014. márc. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!