Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnek fogyni?

Hogy tudnek fogyni?

Figyelt kérdés
170cm vagyok 55kilo 14 eves lany. Szoval szeretnek lefogyni, es tudom hoy nincs helyi fogyas, de leginkabb a hasamrol szeretnek lefogyni mert a mellemmel es a tobbi fenek combommal nincs olyan nagy gondom. Szoval gondoltam hogx elmehetnek futni. Mennyi idot tavot hanyszor hetente kene futnom hogy kb 1-2honap alatt lapos hasam legyen? Milyen gyakorlatokat csinaljak futas melle? Nincs olyan nagy felesleg a hasamon dd en utalom.

2014. márc. 14. 23:38
 1/9 anonim ***** válasza:

ennyi idősen nincsen meg a szakértelmed az önálló edzéshez.

olyan edzésre kezd el járni,ahol edző van.

atlétika,kickbox,box,tökéletes korban vagy bármelyik sport elkezdéséhez,csak ne saját kútfőből ökörködj otthon.

2014. márc. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Most a tanév végéig ne egyél semmit! Sokat rohangálj és kevés vizet igyál. Mire a bizonyítványokat kiosztják, 14 éves és 14 kg leszel! A proszektúráról egyenesen a biológia szertárba fogsz kerülni! Szemléltető eszköz leszel és te leszel a legvékonyabb csontváz!
2014. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Még az előbbihez: A hasad nem fog sokat csökkenni, mert az csak a benne lévő táplálék miatt áll ki a jelenlegi csontvázadból. Ha semmit nem fogsz enni az év végéig, akkor valamelyest laposabb lesz, mert az a 10-15 dkg táplálék kiürül belőle, ha vizet sem iszol, akkor nem fog annyira kidudorodni!
2014. márc. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok. Koszonom a valaszotokat de nem ertem milyen csontvazzal jottok.:/ nem ertem miert nem lehet normalis valaszt adni:(
2014. márc. 15. 10:05
 5/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Vannak akik értik! Nem csak az a normális, amit te megértesz!
2014. márc. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... egyébként te vagy már csontváz, csak a hasad, meg a bélrendszered áll ki a testedből a bordáid alatt.
2014. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazan kedvesek vagytok:(
2014. márc. 15. 10:23
 8/9 anonim válasza:
Értelmes válasz vársz akkor itt van: TE NEM VAGY KÖVÉR EGYELTALÁN NEM!!!mi van anorexiás akarsz lenni?????
2014. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!


14 éves fiú vagyok, 170 centiméter és 56 kiló. Talán egoistának tűnök, de egyáltalán nem érzek magamon egy szem felesleget se, pedig egy kilóval nyomok többet mint te. Ha gondolod, leírom, hogy mit szoktam edzeni, írj privit.

2014. ápr. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!