Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan étrendet, amitől...

Tudtok olyan étrendet, amitől 40 kilót le tudok fogyni 2-3 év alatt?

Figyelt kérdés

Sok mindennel próbálkoztam, hogy számolom a kalóriákat stb, de olyan egyetemre járok, ahol egyszerűen nincs időm és lehetőségem kiszámolgatni minden áldott este, hogy mit egyek következő nap.

Tehát valami olyan diétát keresek, ami konkrétan leírja, hogy például reggelire egy doboz kefir+1 alma, ebédre csirke xy körettel stb.

És olyan lista, amit hosszútávon tudok követni anélkül, hogy elfogyna az energiám és az egyetem rovására menne.

Nagyon fontos lenne, hogy leadjam ezt a 40 kilót, irtózatos sok, egészségügyileg is és az önbizalmamat is elvesztettem. Nem tudom, hogyan fajulhatott idáig a dolog, e egyszerűen már nem bírok így élni!

Kérlek, segítsetek, hogy el tudjak indulni!


2014. márc. 16. 22:17
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
rendben, akkor fogyj le 2-3 év alatt annyit amit 1 év alatt is le lehet. nekem 8. nem tudom mi a bajod. időd mint a tenger, végül is itt döglesz gyakorin, és kérdéseket teszel fel, ahelyett hogy számolnád a kalóriákat....mert amúgy mindenkinek arra van ideje amire szakít. Kifogásokat meg könnyű találni:)
2014. márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!