Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igy is lehet fogyni?

Igy is lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Igazabol se nem egeszseges,se nem karos az etrendem,hanem teljesen atlagos.De az utobbi idokben raszoktam a falasra,es feljott +10kilo.Nem szeretnek dietaba kezdeni,mert az csak par honap,es utana megjobban falnak.5napja elkezdtem ugy csinalni,hogy ugyanazokat eszem,mint eddig,csak figyelek arra ,hogy 1200kaloria fole ne menjek.5napja elkezdtem taposogepezni is,napi 30-50percet csinalok,es ha teljesen belejovok,akkor elkezdek mast is edzeni melle.Igy is lehetseges a fogyas? Nem csodakat varok,hogy hetek alatt lefogyjak .Csak ezt a 10kilot szeretnem nyarig leadni.
2014. márc. 19. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Persze, lehet így is, de én a helyedben azt csinálnám, hogy pl több fehérjét, zöldségeket ennék és kevesebb szénhidrátot.

Meg az ilyen finomított ételeket elkerülném, így hatékonyabb lenne.

2014. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én taposó géppel átlag 15-20 percet csinálok 2 naponta mellette fegyencedzek, illetve sokat sétálok pl munkahelyen azt nem tudom megmondani mennyit mert mindig más. És ezzel kb 3 hónap alatt 11 kilót dobtam le magamról, úgy hogy sokszor kihagytam majdnem 1 hetet egyéb elfoglaltságok végett. Szóval nem lehetetlen ez és nekem is maradt az étrendem azzal a különbséggel hogy nincs nasi meg odafigyelek hogy minél kevesebb cukor kerüljön a szervezetembe.
2014. márc. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat!:) Ezek mindig erot adnak,hogy ne adjam fel :) Persze a nassolast kerulom,kenyeret,zsemlet egyaltalan nem eszem,es probalom a cukrot is kerulni.Neha neha ramjon ,hogy egy csokit megennek,de utana akkor nagyon sokat mozgok,es azt mar beleszamolom a napi kaloraba :) De ez csak neha tor ram,De ezt is le fogom kuzdeni :)
2014. márc. 20. 00:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért szoktál rá a falásra? Érzelmi oka volt vagy farkaséhség, ami egészségügyi? Ki kéne iktatni az okot.
2014. márc. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha szomoru vagyok,ha vidam,valamiert mindig ettem... :/
2014. márc. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!