Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sikerülhet így fogynom kb 2...

Sikerülhet így fogynom kb 2 hónap alatt 10 kilót?

Figyelt kérdés

172 centi vagyok 71 kilóval.10 kilót szeretnék fogyni, de ha 5-6 megy csak le, az is tökéletes.

ballagásra szeretnék lefogyni.futni járnék hétfőn,kedden,csütörtökön és pénteken.(egy héten minimum 3x,kb 1 órát)

suliba vagyok 2ig, ott puffasztott rizset ennék reggeliként (2 szelet) + 1 liter vizet minimum. hazaérek 3ra, valami minimális rendes kaját ennék ( főtt tojás , egy szelet baconszalonna, mégtöbb víz, natúr yoghurt vagy valami ilyesmi)

nagyjából le megy a kaja és 5-6 óra fele elmegyek futni,hazaérek és szeletelt almát eszek,vagy valami zöldséget.

így sikerülhet? esetleg, ha tudtok még ilyen könnyű ételeket,írhattok:) köszönöm, mennek a zöldek:)


2014. márc. 23. 13:04
 1/8 anonim válasza:

Estére már nem szabad gyümölcsöt enned mert akkor felpörög a szervezeted ezáltal nem fogsz tudni egészségesen aludni és az is nagyon fontos.Egyébként nem csak futnod kéne hanem kéne hasizom gyakorlatokat,comb gyakorlatokat csinálni azzal is ég a kalória ott van a sok videó a rubin rékás fokozatosan kell csinálnod... a futással legfeljebb az álló képességedet valamint a kitartásodat tudod elősegíteni jó azzal is fogyhatsz de érted a lényeget.Valamint 2 liter vizet fogyassz el főleg így,hogy már tavasz van és már melegszik a levegő .

valamint nézd meg ezt az oldalt a könnyű ételekről: [link]

Remélem tudtam segíteni.Kitartás a sportban és az étkezésben is egyaránt!sok sikert! ne feledd ezt csak magadért tedd ne másért ha így érzed jól magad akkor nem szükséges ez de ha szeretnék változtatni akkor itt a lehetőség,hajrá!!!!!!!

2014. márc. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, tornázáson is gondolkozom:) igazából, a combomról szeretnék főleg fogyni:)
2014. márc. 23. 13:14
 3/8 anonim válasza:

Rendben.Akkor jó.Egyébként még itt vannak oldalak: [link]

Ha elszánt vagy, akkor igazából nincs nagy baj, a koplalást felejtsd el, sport mennyen, és a tuti az hogy testsúlykilogrammonként 2g szénhidrát, és 3 gramm fehérje naponta. Szénhidrát főleg, rizs, krumpli,természetes dolgok (kalóriatáblázatokban látod miből mennyi van benne tudsz vele számolni), fehérje csirkemell, vagy hal. Így fogsz heti 1 kg-zsírt leadni, ha 1. héten kívül is ennél jóval többet fogysz emelj a szénhidráton, mert akkor már izmot vesztesz, ha kevesebbet csökkents. Ezt próbáld, egy 8-12 hétig és garantálom, hogy tökéletes lesz az eredmény.

2014. márc. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

reggelire 1 yoghurtot ettem dióval.

ebédre 1 virslit 2 főtt tojással ,1 liter vízzel.

3-4 fele nasizok egy almát,aztán 6kor valamit vacsizok, csak még nemtudom mit:o

2014. márc. 23. 13:20
 5/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy én ezeket a táblázat izébizéket nem értem.megkérem majd anyut hogy segítsen ebbe:)
2014. márc. 23. 13:22
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ez jó lesz.De ajánlom,hogy nézd meg a kalória táblázatot.Azt hallottam,hogy bármit de tényleg bármit ehetsz a nap folyamán csak nem mindegy ,hogy mikor.
2014. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Rendben akkor kérd meg anyudat.
2014. márc. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem. Szénhidrát főleg rizs és krumpli?:D Lassan felszívódó szénhidrát kell -> zabpehely egy kis almával, fahéjjal szuperül eltelít. Puffasztott rizs hülyeség, csak éhes leszel tőle. Joghurt? Inkább túró, abból is sovány. Fogyókúrához fehérje kell, HÚS. Gyümölcs, zöldség jó, de nem mindegy milyen. Kerüld a hüvelyeseket+amibe keményítő van, kukorica, bab, borsó nem kellenek. Répa, uborka, jégsaláta, karfiol, brokkoli. Gyümölcsből szőlőt, banánt kerüld. Tojás, ilyesmi jó. Futás jó. Ha betartod, sikerülhet.
2014. márc. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!