Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Menyit lehet vele fogyni?...

Menyit lehet vele fogyni? Hatásos mennyi idő alatt menne le vele 10 kiló? Részletek lent

Figyelt kérdés

Az étrend úgy nézne ki hogy :

reggel egy joghurt

tizóraira egy alma

ebédre csibemell borsal és mustárral ízesítve és egy kis saláta vagy retek

uzsonna egy alma vagy joghurt

vacsira ismét valami könnyű csibemell vagy zöldség

testmozgásnak heti 2x rubint réka vagy norbi ducitorna


2014. márc. 26. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Alma???

Almába van vagy 20g szénhidrát a gyümölcsök meg amúgy is jó cukortartalommal bírnak!

2014. márc. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az lehet de éhen halni sem szeretnék :) csak fogyni
2014. márc. 26. 19:51
 3/9 anonim ***** válasza:

Nehogy már ne ehessen meg egy almát tízóraira. 50 gramm fruktóz tartalomig nyugodtan lehet gyümölcsöt enni.


A reggeli joghurt kevés. Reggel kell ch is és fehérje is. Zabpehely+tojásfehérje/túró vagy tk. kenyér+sonka+zöldségek.

Tízóraira az alma mehet, én kiegészíteném némi olajos maggal (tovább lassítja a felszívódást és egészséges is).

Ebéd jó.

Uzsonnára már nem javasolnám a gyümölcsöt. Sovány túró/ cottage cheesen/tonhalkonzerv+zöldségek jobb lenne.

Vacsira csirkemell+zöldség jó (ilyenkor már alacsonyabb ch tartalmú zöldségeket válassz).


A joghurtot én hanyagolnám, semmi olyat nem nyújt ami miatt érdemes lenne fogyasztani. Tejtermékek közül csak a sovány túró, cottage cheese és nagyon ritkán a light sajtok férnek bele.


Heti 0.5 kiló mínusszal számolva 10 kiló 20 hét alatt menne le.

2014. márc. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Fogyni akarsz a gyümölcsöt felesd el meg a joghurtot is!

Halakat egyél meg zöldséget,csirke,-pulykamell, vörös húsok is jók!Ha jól csinálod egészségesen 2-3 hónap alatt van meg a 10 kg fogyás!

2014. márc. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
40%

# 3

Jól van akkor egyen gyümölcsöt nekem mindegy!

Aztán majd jön a "én a levegőtől is hízok" meg a "én semmitől se fogyok" és a tipikus "rossz a genetikám" szövegek!

2014. márc. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 5

Napi 1 alma -kalóriába és ch-ba beleszámolva-senki fogyását nem gátolja.


Egyrészt inkább egyen meg tízóraira egy almát, minthogy besokalljon a sok megvonástól és zabarohamai legyenek. Másrészt a kérdező valószínűleg hosszabb távon is tartani szeretné ezt az életmódot. Azt meg ugye nem tanácsoljuk senkinek, hogy élete végéig ne egyen egy darab gyümölcsöt se.


Az "én a levegőtől is hízok" típusú emberek hazavágták az anyagcseréjüket koplalással. A másik két kifogást pedig azok írják, akik nem képesek semmit tenni a fogyásuk érdekében.

2014. márc. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszolóknak :)
2014. márc. 26. 21:00
 8/9 VWXYZZS ***** válasza:
Szar étrend. Ettől fogyni nem fogsz. Ha igen azt sem zsírból.
2014. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De miért is?
2014. márc. 30. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!