Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor érdemes protein port...

Mikor érdemes protein port beiktatni az étrendünkbe? Fogyókorúnál, diétánál lehet?

Figyelt kérdés
Főleg tartani szeretném a súlyomat illetve alakformálni.
2014. ápr. 2. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Diétánál is lehet ha egy kisebb étkezés kiváltása vagy a napi fehérjebevitel növelése a cél.

De ne a drogériákban kapható "protein porok" közül válassz.

2014. ápr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha kevés fehérjét eszel. Diétánál is ugyan ebből a célból, a magas fehérje és alacsony szénhidrát tartalmú az jó választás lehet. De igazából az elsővel egyetértek :)
2014. ápr. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem soha.
2014. ápr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia!Minimális bevitellel nem ártasz,de nem mindegy milyet választasz.a Biotech termékei között nézz szét, a többit nem ismerem,70% tejsavótartalom az már jónak számít.én edzés után szoktam inni 3dl vizet keverel két evőkanállal.vegetáriánus vagyok,én azért iszom mellette másfél-2 órát edzek amiben van súlyzós edzés is.segít tónusossá tenni az izmokat,és kivált egy étkezést inkább felet,de heti 2 pohárnál nem iszok többet.mindent csak mértékkel.Ha fogyasztasz hús formájában is elegendőt akkor felesleges.inkább az étkezésre figyelj.csökkentsd a szénhidráton és vigyél be sok rostot a száraz fehér húsok mellé,tartsd fenn az anyagcseréd.a lényeg h tápláld a tested ne csak egyél.
2014. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor érdemes, ha az étrendedben* levő szükséges fehérjemennyiséget nem tudod/nem akarod szilárd kajával bevinni, vagy edzel, és akkor edzés után jól jön egy gyorsan felszívódó adag fehérje.


*Az, hogy milyen étrendet választasz, már a te dolgod. Sokféle nézet van, vannak mainstreamebbek, vannak alternatívabbak, ebbe most nem megyek bele, mert a kérdés szempontjából mindegy.


De nem csak fehérjeport lehet használni, fontos a vitamin is, de tulajdonképpen mindent lehet már kapni, még növényekből készült rostport is. Fehérjeporból is sokféle van, amik különböző esetekben a legoptimálisabbak.


Ajánlott márka: Myprotein. Olcsó, jó, és adalékmentes.

2014. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!