Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez mennyire...

Mit gondoltok, ez mennyire lenne reális cél?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel elkezdtünk futni járni, eddig egészen bejön a dolog, így úgy gondoltam, hogy ha már úgyis futok, akkor megpróbálok az étkezésemre is odafigyelni, és július-augusztusig megpróbálnék leadni 10kg-t. Szerintetek ez sikerülhet, rendszeres testmozgással (már súlyzókat is szereztem), és megfelelő étrenddel, önsanyargatás nélkül?

66 kg vagyok, és 159 cm magas. 22L


2014. ápr. 3. 15:41
 1/3 anonim válasza:

159/59- ezt kell elérd, 10 kg már picit túllő ezen :) a futás nem fogyaszt nagy mennyiségben, egy idő után izmosodsz.Végezz kiegészítő edzéseket..

Javaslom Rubint Rékázz, a módszerei igen meghajtják az embert, és ösztönzi a kezdőket is az : IGEN. MEGTUDOD CSINÁLNI. MÁR CSAK 3 PERC. NE ADD FEL! :D

Sok sikert. :)

2014. ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jó az a -10kg. Jó étrenddel még akár sikerülhet is.

Egyébként én RR-t nem ajánlom, mert úgy tudom a videói olyan durvák, hogy elmegy tőle a kezdők kedve. (persze mert úgy vannak összevágva, ő se biztos, hogy bírná a saját edzéseit...:D)

Bár lehet van valami lightosabbja is.

2014. ápr. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

elég gyorsan és pontosítás nélkül átsiklottál a lényegen,csak annyi van írva,hogy megfelelő étrenddel.

ez meg a kategória kérdezőiből kiindulva,sajnos nem túl biztató,ezért a válasz ez alapján a nem.

2014. ápr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!