Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elkezdtem futni, futás előtt...

Elkezdtem futni, futás előtt 63,9 kiló voltam, futás végére pedig kereken 63, lehetséges hogy ennyi vizet vesztettem?

Figyelt kérdés

tornával kezdtem, megmozgattam a végtagjaimat, aztán guggolás, 2 percen keresztül, intenzíven, ezután elkezdtem kocogni közepes tempóban 45 percig, megmértem magam és 63.

A hátam eléggé izzadt, de ennyi.

Tudom ez víz amit vesztettem, de szerintetek beindult a zsírégetés ennyi idő alatt? azt mondják legalább 30 percet érdemes mozogni a zsírégetéshez, szóval remélem hatásos lesz.

Ti mit gondoltok? Érdemes minden nap megismételni?


2014. ápr. 8. 16:28
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
azért gondolom, hogy nem mind víz ami lement, mert nem vagyok szomjas, ittam fél pohár vizet több nem megy le a torkomon..
2014. ápr. 8. 16:28
 2/24 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem mind víz.


Hiszen manapság az a divat, hogy a legjobb zsírégető mozgás a futás.. biztos fogytál a mozgástól, ami ugyan a gyakorlatban egy nem létező jelenség lenne, de hát mégis a ez nem gát emberek ezreinek, hogy ebben higgyenek. Fogytál.

2014. ápr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
ezt nem értem
2014. ápr. 8. 16:46
 4/24 anonim ***** válasza:
Márpedig mit vesztettél volna, ha nem vizet? Ha picit utánaszámolsz, beláthatod, hogy nem veszthetsz 10 dekákat zsírból ennyi idő alatt... Ez fizikai képtelenség.
2014. ápr. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Csak vizet veszítettél, mégis mit gondoltál? Rögtön lefogytál? :D AZ nem úgy megy, hogy most futkosol kicsit, aztán olvad le a zsír...
2014. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
mérnem
2014. ápr. 8. 16:50
 7/24 anonim ***** válasza:

Én sem értem, miért gondolja valaki hogy egy edzés alkalmával mérhető mennyiségben fogyni fog.


De lehet nem is kell mindent érteni.


Legjobban járnál, ha leírnék számos alapvető dolgot erről a témáról, de egyrészt semmi garancia nincsen rá hogy megértenéd, hogy meg akarnád érteni (nézőpontod megváltoztatnád) illetve tegyem meg ezt millió embernek? Irreális. Úgyhogy, hajrá bár nőnek ritkán mondom hogy fusson tovább, hiszen kb. tucatnyi fontosabb dolgot, jobb edzést csinálhatna helyette de.. HAJRÁ! :)

2014. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
és ki mondta hogy nő vagyok?: :D még csak az kéne.. xD
2014. ápr. 8. 16:58
 9/24 A kérdező kommentje:
fiú vagyok és a vékonyabb alakot szeretem, 59-60 kiló akarok lenni, nem ez az első edzésem.. :D csak msot mértem meg magam kíváncsiságból edzés előtt meg után
2014. ápr. 8. 16:59
 10/24 anonim ***** válasza:

Mérnem.


Na ez a kérdés a kezdete a tanulásnak. Ilyen mentalitással hajrá, biokémiát ajánlom! Zsírsavak raktározása, képződése, mobilizációja, hormonális hátterek stb. stb.


Mert ugye ezért. Ahogy az is ki fog derülni ugyan így biokémiából, elvileg hogy némi izommunka nincs releváns hatással a zsírtömegünkre. Tehát az nem kezd el csak úgy pik-pak fogyni, mint autó tankjából a benzin. Az lassan mozgósítható tartalék tápanyag, egész nap úgy kell élni, hogy nem gyarapodjon hanem egészséges szintre álljon be (sokaknak ez fogyást jelent).

2014. ápr. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!