Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem akarok már sokat...

Ha nem akarok már sokat fogyni, sőt; akkor inkább sportoljak? Ha csak pár kg-t akar leadni az ember ahhoz elég ha odafigyel arra mit eszik, nem eszik édességet és sokat sportol?

Figyelt kérdés
Persze folytatnám utána is, édességet nem eszek, sok húst eszek, köret rizs hozzá ha eszek, barna kenyeret szoktam még enni, ezek egészségesek szerintem.
2009. dec. 20. 20:20
 1/2 A kérdező kommentje:
kiegészíteném azzal, hogy már több éve rendszeresen sportolok, bicikli,futás,foci stb. és egy fél éve körülbelül nem eszek vagy csak nagyon de tényleg nagyon ritkán szemét kajákat.
2009. dec. 20. 20:37
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy ötlet, de felejtsd el a mérleget első körben, lévén, hogy az izom nehezbb mint a zsír. Elő a centit, nélhány szűk rucit, azokon tudod mérni a változást.

Lefekvés előtt 2-3 órával vacsorázz, kaja után ne pihizz, inkább sétálj, és rízsből, (ha meg bírod enni, én nem bírtam), válaszd a barna rízst.

Jah és egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, meg halat, tojást, azok is egészségesek, és hiányoltam az étrendedből.

2009. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!