Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tudnék így télen sportolni?

Mit tudnék így télen sportolni?

Figyelt kérdés
Futni ugyebár nem nagyon tudok, fitnessre meg nem tudok eljárni, mert ugyebár 15 évesen nincs keresetem, amiből finanszírozni tudnám =/ Ráadásul idegesítő alsószomszédunk is van, aki minden zajra feljön, vagyis ugrálni sem célszerű :D
2009. dec. 20. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Sakk?
2009. dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hokizz.
2009. dec. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Síelés, hokizás:)
2009. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Futás.

Gimnasztika.

Szánkózás.

Korcsolyázás, sízés.

Teremfoci, kosárlabda, kézilabda...

Nem akarásnak, nyögés a vége.

2009. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hm..hát gondolom hokira,meg síre sincs akkor pénzed nyilván:)hát lehet tornázni simán szerintm:)csak akkor ne hangos zenére,pl rakj be füllhallgatót a füledbe,és talajgyakorlatok,lábemelhetés stb.keresgélj neten ilyeneket:)
2009. dec. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Miért nem tudsz futni? A hideg/hó miatt nem? Sztem nem akadály,csak öltözz fel rendesen! Én is futok,felveszek egy vastag harisnyát,meg vastag gatyát,sok pulcsit,sálat,sapkát,kesztyűt és irány a pálya!

2009. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Van alsó szomszéd? Akkor lépcsőzés. Nagyon jó mozgás módszer. A futás is nagyon jó. Futni mindenki tud. Elsőre csak pár száz métert kell megtenni és lassan emelni a távot, nem kell egyből 5 km-t futni. Kitartást a fogyózáshoz! (egy szintén fogyóban lévő)
2009. dec. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem a legjobb sport ilyenkor télen a korizás. Ha van saját korid, nem kell mindig a bérleti díjat kifizetned, szóval sztem megéri rá beruházni, vagy úgyis jön a karácsony, akár kérhetnél azt is. Én a barátaimmal ilyenkor télen minden héten elmegyek vagy a jégpályára, vagy ha elég hideg van és biztonság, akkor a tóra. Nagyon jó zsírégető!
2009. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!