Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hónap alatt 9 kg-t híztam,...

8 hónap alatt 9 kg-t híztam, amit szeretnék leadni. Mit ehetek és mit nem? Illetve mennyi lehet (ne) a napi kalóriabevitelem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 16:55
 1/1 anonim válasza:
Egyél sok fehér husit és zöldséget. Felejtsd el a tésztát, krumplit, kenyeret, rizst...és mindent amibe cukor és sima liszt van. Nekem holnap lesz egy hónapja hogy így élek, napi ötször eszek keveset. Ne a kaloriát nézd, hanem a szénhidrátot. Én amúgy most napi 1300 kalóriát eszek, dd mennyiségre többet mint eddig. Most minőségi kalóriát viszek be. Mai menüm pl: reggel egy natur joghurt egy db puffasztott rizsszelettel, tizóraira megettem egy nagy zöldalmát. Ebéd karfiolleves és sült husi párolt karfiollal. Uzsira egy főtt tojás. Vacsira pedig rántottát eszek, kígyóubival. Eddig 5 kg ment le. Regisztrálj a kaloriabazis.hu-ra az sokat segít.
2014. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!