Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok tovább fogyni?...

Miért nem tudok tovább fogyni? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Tavaly szénhidrát+kalóriszegény diétával, rendszeres mozgással fogytam 12 kilót, de télen ebből visszajött 3-4. Idén már többször próbáltam fogyózni, paleo étrenddel, lletve a tavalyi módszeremmel is, de vagy csak stagnált a súlyom, vagy ha le is ment 1-2, rögtön visszajött. Az igaz, hogy sportolni nem tudok, csak ritkán, mert ebben a félévben rengeteget kell tanulnom. Ez lehet a gond? :( Mit tudnátok javasolni, milyen étrendet kövessek, ami nem bonyolult és nem drága? Illetve mennyi mozást javasolnátok, ami szintén nem drága, de nem is vesz el sok időmet? Nincs rajtam sok felesleg, de a hasamon és főleg a combomon hátul nagyon sok zsír van :( Előre is kösz aki tud segíteni! (159/55, 29L)
2014. ápr. 16. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem mozogsz ne várj szép eredményt. Amíg nincs rajtad izom nem fogsz látványosan fogyni csak plöttyedt leszel. Nekem is rengeteget kell tanulnom,óráim vannak, vizsgáim, dolgozom is.. De reggel fél 7kor felkelek és tornázok vagy elmegyek futni egy fél órát, ami belefér reggeli indulás előtt.. Ha hamarabb kell mennem, akkor bármennyire is nehezen veszem magam rá este mikor hazaértem edzem. Csak az első 5 perc nehéz.. Szerintem napi fél órája mindenkinek van.
2014. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igazad van, tudom, mozogni kéne sokat, csak mostanában nagyon nehezen veszem rá magam :S Reggeli edzés előtt szoktál reggelizni? Miket szoktál enni egész nap?
2014. ápr. 16. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Reggeli edzés előtt nem szoktam enni, sokan szoktak de nekem egy tejeskávé elég ahhoz, hogy legyen energiám is, eltudjak menni még mosdóba edzés előtt. Mikor visszajövök akkor eszem. Reggelire általában tojást eszem, ha nincs időm tojást főzni/sütni, akkor felvágottat zöldségekkel és sajttal. Néha joghurtot kis zabkorpával. Ebédre, ha otthon vagyok valamilyen húst zöldségekkel vagy rizzsel, leveseket, főzelékeket eszem. Suliba én torillát szoktam vinni zöldségekkel, hússal, sajttal töltve, uzsonnára gyümölcsturmixot szoktam inni, ha édességre vágyom, vacsorára pedig ugyanazt, amit reggelire vagy ebédre. Mint láthatod én nem fogyókúrázom. Jó alakom van, azt igyekszem karbantartani. Nem eszem kenyeret, lisztes dolgokat, ha nem muszáj, (pl suliba a tortilla, vagy van, hogy rozskenyérből csinálok egy szendvicset) a cukros üdítőket, süteményeket..stb abszolút kerülöm. Igyekszem sok vízet és teát inni, gyümölcseleveket. Üdítőt (cola stb) nem. Ez nem egy követendő példa,nem fogyókúra, de úgy gondolom nem egészségtelen és nekem működik. Tartom a súlyom, jól érzem magam a bőrömben és nem éhezem. Az a baj, hogy hiába fogysz le még, ha lassú ütemben teszed akkor is, ha nem mozogsz, csak időszakos kúrákat csinálsz. Ezért jön vissza. Ha nem életmód szerűen művelsz valamit,amint váltasz vált a szervezeted is.. Én többek között ezért is nem vagyok híve a paleónak. A legtöbben nem tudnak kitartani mellette, lefogynak örülnek és aztán újra elkezdenek péksütit, tésztát enni és hopp jönnek is vissza a kilók mert megörülnek, hogy újra ehetnek.. Inkább egyek két hetente egy-két tortillát, igyak egy jó tejeskávét, mint, hogy hónapokig csak salátát és csirkemellet egyek, csorgassam a nyálam a születésnapi tortákra és mikor lefogytam ráromboljak egy cukrászdára mert végre ehetek.
2014. ápr. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon jókat írtál! :) Azt hiszem tényleg ideje túllépnem a lustaságomon, meg önsajnálatomon.. :S :)
2014. ápr. 17. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!