Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogyhatok így/mennyire...

Mennyit fogyhatok így/mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen egészségesebben szeretnék picit táplálkozni, de első sorban fogyni szeretnék egy 5 kg-ot. Pár napja kezdtem el így étkezni. Ez abból áll, hogy reggelire teát szoktam inni (zöld/gyümölcs). délben valami húst többnyire lehetőleg salátával, de nem mindig jut időm hogy egészséges ételt készítsek és vigyek magammal az iskolába. ha hazaérek általában megeszek még egy salátát joghurttal, és sajnos a kenyér is be szokott csúszni, de utána nem nagyon eszem. Vagy maximum fél hétkor eszem utoljára. és napközben mást nem eszem, csak citromos vizet iszom. Mivel ezt csak most kezdtem, ezért nem tudom mennyi idő lehet körülbelül, míg azt az öt kilót leadom. meg hogy ez így rendben van e. gondolkodtam folyadék diétán is, de nem nagyon tudom, hogy milyen folyadék a célszerű(bb). Ha tudna valaki segíteni (abban is), akkor megköszönném.

2014. ápr. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Kenyér, joghurt nagyon nem jó.


A hús és a zöldség igen.


Arra figyelj, hogy eleget egyél, mert ha kevés kaját eszel hiába jó minőségű, adott esetben még éhen halhatsz (inkább legyengülsz, de ez sem sokkal jobb..)

2014. ápr. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
normál esetben sem eszem sokkal többet, csak egészségtelenebbül. még nem volt soha semmi bajom, de odafigyelek azért, hogy ne is legyen
2014. ápr. 22. 18:46
 3/5 anonim válasza:
Ne igyál túl sok citromos vizet, mert túl sok savat csinál a gyomrodban, ami nagyon nem jó hosszú távon...fekély is kialakulhat, mert szétmarja a nyálkahártyát
2014. ápr. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Annyi nyálkát termelnek a gyomor nyálkatermelő mirigyei, hogy pH = 1-2 körüli sósavat, pH= 2-3 körüli gyomortartalmat is a lehető legtermészetesebben kibírja az ominózus szerv.


A kis mennyiségű, elhanyagolható erejű, gyenge savnak számító citromsav okozna gondot?


Majd amikor egy pillangó miatt kidől egy MMA harcos, akkor kb. gondot fog okozni a citrom az emberi gyomornak.

2014. ápr. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a túlzott fogyasztása tényleg, kicsinálhatja a gyomrot...de ha te máshogy gondolod, vedeld/egyed
2014. ápr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!