Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma mar eleget ettem vagy...

Ma mar eleget ettem vagy ehetek meg?

Figyelt kérdés
Leakarok fogyni nem mintha olyan nagy folosleg lenne rajtam sak par kilo. De ma reggelire megittem a 0 kalorias shakemet ami a reggelim aztan ettem kb ket oraja egy banant meg egy almat. Nekem mar az is leeg lett volna de anya ram szolt hogy egyek fot etelt. Szoval ettem szuzermet egy kisebb darabot es parolt zoldsegeket. Ehetek meg paleo bananos palacsintat (tojas meg banan semni mas) vagy ihato egy gyumi turmixot(?) igen vannak gondjaim a buntudat nelkuli evessel.
2014. ápr. 26. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyi egy kisebb szűzérme, de mennyit ehettél, 300 kalóriát? 400-at? S azt kérdezed, ehetsz-e még? Ez és a bűntudat eléggé anorexiás tünet... :(
2014. ápr. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ma még kb semmit nem ettél. Nem sokra fogod vinni ha így akarsz fogyni.

ez vam ha a hülye kis tinilányok eszetlenül elkezdenek fogyni. ha tényleg tudatosan fogyni akarsz menj el egy dietetikushoz és kérd ki a tanácsát, továbbá mozdítsd meg a feneked. én is voltam dietetikusnál nem nagy cucc és legalább nem ilyen idiótán csinálom mint te. és ha visszakérdeznél, hogy ez miért idióta, na akkor most mondom, hogy erre már nem vagyok hajlandó válaszolni.

2014. ápr. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sportolok versenyszeruem! Minden hetkoznap masfel orat Thai boxolok szoval azt ne mond hogy nem mozgok.
2014. ápr. 26. 18:26
 4/7 anonim válasza:
Szerintem ne banánt egyél, mert abban elég sok a kalória, inkább almát, körtét stb. nézd meg kalóriatáblázatban, hogy mi ajánlott! sok sikert :D
2014. ápr. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te öngyilkos akarsz lenni?
2014. ápr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ezt hogy ertetted, hogy ongyilkos akarok lenni?.
2014. ápr. 27. 10:26
 7/7 anonim ***** válasza:
A 0 kalóriás shake az víz?
2014. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!