Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Életmódváltás? így le tudok...

Életmódváltás? így le tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Ma elhatároztam, hogy életmódot váltok. Kevesebbet fogok enni, kerülni fogom a cukrot, zsíros ételeket, esténként nem fogok enni + mellette futás, felülések.

Így sikerülni fog a fogyás? 19/L 168cm/80kg :(



2014. ápr. 27. 16:10
 1/3 Paxel válasza:
Életmódváltás a legjobb módja a fogyásnak (nekem elhiheted már régóta sikeresen edzek) ne egyél vagy próbáld kerülni: tészták,sütemények,kenyér,zsömle,kifli stb. amiben sok a szénhidrát. mellette sokat mozogj már mint ezt ugy értem hogy erőltesd meg magad,izzadj ki.
2014. ápr. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Ma már el is kezdtem :) Már sokszor elhatároztam, hogy elkezdem, de most rájöttem, hogy csak akarni kell :)

reggelire tejeskávét ittam cukor nélkul + 1 narancs...ebédre natúr csirkemellet salátával, vacsorára pedig 2-3 sárgarépát fogok. Futottam 30 percet. Remélem legközelebb már többet fogok bírni :)

2014. ápr. 27. 17:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért egyél meg vigyél be sok fehérjét mert az izom is könnyen leépül nem csak a zsír!
2014. ápr. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!