Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől lehet fogyni? (életmódvá...

Mitől lehet fogyni? (életmódváltás, táplálkozás) olvasd alul!

Figyelt kérdés
sajnos elég hamar fel szedtem +8 kg felesleget.Mitől fogyhatnák? most elkezdtem tornázni minden nap 20perc torna majd futás utána megint 20perc torna!Húsból csak a disznót és a csirke húst meg a halat eszem meg. Mi lenne ha egyáltalán nem ennék húst?fogyaszt a barna kenyér?ha nem ennék édességet?nem innák csak vizet?vagy a pl dobozos narancslé sem hízlal? :S segítsen valaki! :-)
2012. jan. 2. 19:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és pl a csokis zabpelyhek nem hízlalnak tejjel? vagy inkább válasszak valami drágáb egészséges kinézetű gyümölcsös zabpelyhet?
2012. jan. 2. 19:46
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah és az átlagos bolti kifli,zsömle hízlal?
2012. jan. 2. 19:49
 3/12 anonim válasza:
kerüld a kenyérféléket gabonából készült dolgokat kekszek stb... a tejtermékeket is max elég érett sajtot lehet enni, amugy meg sok hús kevés zöldséggel :) és persze sok-sok mozgás!
2012. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Akárki akármit állíthat, de szerintem nem kell mindenféle étrendeket meg hasonlókat összeállítani, hanem rendszeresen mozogni kell és odafigyelni az étkezésre. Én magam is 20 kg felesleggel rendelkeztem, de rengeteget mozogtam és minden ettem, mint addig, csak kevesebb adagot ettem, és teljesen száműztem a csokit. Nekem ennyi volt a titok.
2012. jan. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! ÉS a műzli az nem hízlal?puffasztott risz?és a gyümölcsös rostos üdítők?
2012. jan. 2. 20:09
 6/12 A kérdező kommentje:
jah és a gyümölcsös joghurtok? :)
2012. jan. 2. 20:09
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyszer már írtál ki egy ilyen kérdést. Akkor fogynál leghatékonyabban, ha:

1. nem kérdeznéd meg többször, hogy hogyan fogyj le, hanem összeírnál egy normális étrendet (vagy edzővel írattatnál egyet)

2. ha tornázol-futsz-tornázol, az nem rossz, de nem is túl jó, ha az étkezéseddel ez nincs egyensúlyban

3. csak vizet/ásványvizet igyál

4. váltogasd az edzéseket, mert ha minden nap ezt csinálod, és ugyanannyi erővel, a tested hozzászokik, és nem fogysz tovább

5. súlyzós edzéseket is csinálj, mert attól fogyhatsz legjobban


A legjobb módszer az, ha kikéred egy szakmabeli véleményét.

2012. jan. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ. Én nem irtam még1 ilyen kérdést,ez tévedés.én egy ilyet irtam még hogy +8 kgot haztam 2 hónap alatt lehetséges e ez? vagy ere a kérdésre gondoltál?


Rendben akkor ásvány víz,avagy sima víz..a szóda is jó ugye?

rendben néha váltogatom majd az edzéstervet.:-)

2012. jan. 2. 20:19
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen arra gondoltam. :)

Az ásványvíz, víz jó! Sok zöldség, vacsira legtöbbször fehérjét egyél.

Sok Sikert!

2012. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm! Remélem sikeres leszek,mert nagyon ki vagyok bukva. :( esetleg nem leszek beteg ha hirtelen életmódot váltok?
2012. jan. 2. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!