Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kontrolláljam; fogjam...

Hogyan kontrolláljam; fogjam vissza magam az evésben?

Figyelt kérdés

kialakítottam egy hatásos és annyira nem is nehéz fogyókúrát. [napi max 3x-i étkezés, max 1x lehet kevés szénhidrátot (kb 1 szelet kenyér 1 nap) és este 6 után nem szabad enni. valamint csak akkor szabad napközben, ha éhségérzet van] + 2 naponta járok futni

ezzel az egésszel nincs is baj, működik is mert 2 nap után mintha látnék némi változást. és itt a baj. ha eredményt érek el, sajnos ugy érzi a szervezetem meg az agyam hogy akkor mostmár elengedhetem magam, és mehet minden ugy ahogy 2 nappal azelott. es igy nem tartok sehol. szoval hogyan ösztönözhetném magam, hogy ne térjek vissza? 17/L



2014. ápr. 30. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokat számít hogy az étkezések rendszeresek legyenek,az étkezések közt megehetnél egy almát vagy valami gyümölcsöt(azt ehetsz este 6 után is)

Ha édességre vágy,vannak alternatívák! Pl almát lereszeled és meghinted fahéjjal! esetleg kókusz zsírból,kókuszreszelékből és édesítőből meg kakaóporból csinálhatsz olyan csokit amit szabad enni.

2014. ápr. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
uhh igen.. honnan tudtad hogy mindig az édességen bukok el:o
2014. ápr. 30. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy és ember! :)

Amúgy ha sport mellett aktívan akarsz fogyni akkor felejtsed el a tésztaféléket,kenyereket,cukrot és csak húst,zöldséget és gyümölcsöt egyél(viszont érdemes odafigyelni hogy csak néha engedj magadnak egy kis jót vagy van köztes megoldás is) Én mondjuk gyros tálat szoktam enni krumpli nélkül,az úgy nagyon jó és finomat is eszel,és még bűntudatnak sem kell lenni.

Nagyon jó édességeket a [link] itt tudsz nézni,viszont van ennél fokkal másabb is [link]

Itt érdemes sütiket nézegetned(a paelós jobb mint a szoo juditos,de kompromisszumosoknak tökéletes).A lényeg ha sportolsz azzal éred el a legjobb eredményeket,viszont ne hagyd abba!

Én fiatalabb koromban egy heti futás alatt simán ledobtam 5kg-mot és kb 3km futás volt meg egy fél óra edzés minden nap..

2014. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a hasznos választ. :)
2014. ápr. 30. 22:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha 2 nap alatt változásokat látsz, akkor valami nincs rendben.


Illetve ha jól eszel, akkor elvileg nem kellene hogy ilyen kérdéseket írj ki, visszafogásról beszélj hiszen elvileg jól kellene laknod, a táplálkozásodnak egy kielégített vágynak kellene lennie. Ha nem az, akkor már megkérdőjelezhető a 'fogyókúrád'.

2014. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én azt tartom jónak ha valaki normálisan étkezik(tehát nem hagy ki semmit az étrendjéből) de csökkentett adagot, evés előtt fél l víz és rendszeres mozgás.-30 kg;)Fontos hogy ha elérted a célt normál adagokat egyél, de a vizet és a mozgás ne hagyd el
2014. máj. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden táplálkozási szakértő fontosnak tartsa, hogy ne haggyunk ki semmit az étrendünkből.


A dioxinnal szennyezett tejporokra, a gmo szójalisztre és a búzára, különösen a mikotoxin tartalmú penészes teljes kiőrlésű gabona lisztekre, na azokra mindenképpen szükség van. Nagy üzlet van a gyógyszeriparban, és fontos hogy legyen ügyfeleik :D

2014. máj. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!