Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 161 cm,51 kg-s lány vagyok,...

161 cm,51 kg-s lány vagyok, nekem is jöhet a 2 g fehérje és 1,5 g szénhidrát tetsúlykilogrammonként mint a pasiknak? Tehát akkor 100 g fehérje és 75 g szénhidrát? És mondjuk 1500 kalória?

Figyelt kérdés
Szeretném életemben először kipróbálni a klasszikus fitnessz táplálkozást, mert újra fogok edzőterembe járni hetente háromszor és kb. 2X futni, a súlyom oké de izmosodni szeretnék. Nem tudom, hogy a 2g fehérje és 1,5 g szénhidrát testsúlykilogrammonként nem túl sok vagy kevés-e. Köszi:)

2014. máj. 12. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha izmosodni akarsz, akkor 3-3.5 g legyen a szénhidrát. Valószínűleg zsírosodni fogsz, ez szinte elkerülhetetlen, de nem. baj,majd lediétázod.
2014. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2g fehérje jó és a ch-t azt neked kell beállítani, ha heti fél kilónál több jön fel akkor csökkenteni kell a ch-t ha kevesebb emelni kell :)
2014. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor a fehérje így jó lesz, a szénhidrátot meg tesztelgetem:)
2014. máj. 13. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!