Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! Hogyan tudnák lefogyni...

SOS! Hogyan tudnák lefogyni gyorsan, ha anyám szerint örököltem a vastag combjaimat és hiába diétázok nem lehet?

Figyelt kérdés
Már nagyon zavarnak a vastag combjaim és anyukám azt mondta hogy ne is próbálkozzak fogyókúrával mert 1éven keresztül fogyókúráztam de csak a hasamból ment le és már a medence csontom is kilátszott és a cobom még mindig vastag volt!! És akkor beszéltem anyámmal, aki azt mondta hogy örököltem, vastagcombú vagyok fogadjam el magam. Próbálkoztam tornával is, 2évig jártam kemény tornára, edzetem, jártam táncra, és kosaraztam. és semmi!!! csak vastagabb lett a vádlim ami mégrosszabb. nagyon szeretnék vékony lenni, már mindent kipróbáltam. szerintetek ne egyek? mit csináljak?

2014. máj. 12. 20:29
 1/2 anonim válasza:
Nem tudnák, hanem tudnék. :))
2014. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egy képet nem tudsz feltenni?
2014. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!