Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mondana valaki olyan fogyókúrá...

Mondana valaki olyan fogyókúrás étrendet, ami számára hatásos volt?

Figyelt kérdés
166/54
2014. máj. 16. 14:04
 1/5 anonim válasza:
Én semmi mást nem csináltam mint kalóriát számoltam. Így fogytam 20kg. :)
2014. máj. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nincs igazi gyors fogyókúra! Ha erőt veszel magadon, és 10 napig tartasz egy 500-1000 kilokalória közötti étrendet, akkor 10 nap után kezd a test fogyni, akkor kezd a felesleges zsír, háj lebomlani, előtte csak a szövetekből távozik a felesleges víz. Egyébként minden ehetsz, amit eddig ettél, csak tartsd be az 500-1000 kilokalóriát 10 napig. Utána kezdj el tornázni, amikor a szervezeted már megszokta a kevesebb kalóriát. Ha egyszerre kezdesz fogyózni és erősen tornázni, akkor nem fogod bírni a fogyókúrát, és feladod.
2014. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ígyis úgyis felfogja adni,ugyanis nem lehet 500 kalórián élni egy nap,hacsak nem egy 8 hónapos csecsemő tette fel a kérdést / de lehet hogy még azoknak is több a tápanyagigényük,csak a hasamra ütöttem/


Sok zöldség,hús,tojás,hal,gyümölcs. Annyit amennyivel jól laksz. Mellé 3-4 liter folyadék, 1 óra mozgás . Ezzel garantáltan lefogysz,és nem fogsz szenvedni.


Kenyerek,péksütik,csokik,üdítők,ezeket kell elkerülni.

2014. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) extrudált kenyeret lehet enni a fehér kenyér helyett?
2014. máj. 16. 19:11
 5/5 anonim válasza:
szerintem amúgy neked nem kéne fogyni max 1-2kg. ezeket a hü.lyeségeket alapból elkellene felejteni pl egyél ananászt, ne egyél fehérjét vagy szénhidrát meg 500-1000 kalória. normális étrend és mozgás kell amit nem néha kellene beiktatni. olvasgass a body builder női rovatában(már ha nő vagy de ha nem akkor is )
2014. máj. 17. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!