Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elméleti mintanapot ki szeretn...

Elméleti mintanapot ki szeretne csinálni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, hogy ma leírom/leírjátok, hogy mit ettem/ettetek (igen még akkor is ha túlette magát és azt is bepötyögi mellé, hogy mit nem kellet volna, és hogy hány kcalt szeretett volna bevinni stb).


De, ez csak mellékes ötlet. A lényeg az volna, hogy mindenki leírja, hogy mi a tökéletes mintanapja, és ha van kedve akkor azután azt is, hogy hogyan sikerült neki betartanija, túlette magát, éhes marat stb.

Például:

Az én perfekt mintanapom ilyen volna:


Reggeli: Kis tányér zabpehely benne negyed alma az íz kedvé ért (nagyon szerettem az almát, amúgy fele víz fele tej arányba készítem), ízesítve fahéjjal (ha nagyon megkívánom az édességet talán pöttnyi barna cukorral de ez ritka).

Tízórai: Fél csésze joghurt

Ebéd: 10-12 dkg hal (a fehérhúsúakat szeretem) +Túró, tetején hagymával az íz kedvé ért, kb. 1/2 csésze arányban, egy szelet teljeskiörlésű kenyér.

Uzsonna: 1/2 banán vagy körte

Vacsora: 1 db lágytojás



2014. máj. 17. 18:11
 1/2 A kérdező kommentje:

Elnézést elnyomtam nem fejetem be!

Szóval.

Vacsira a tojás mellé 1 csésze saláta is megy, pluszba 1/2 vagy 1 csésze joghurt/kefír/túróval. Előtte persze megittam 1-2dl turmixot ha éhesebb kedvembe vagyok.


Mi a véleményetek így? Nektek milyen a "tökéletes mintanapotok"?

2014. máj. 17. 18:15
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. törekszem rá hogy tejfehérje és glutén ne kerüljön a testembe, + amiket eszel azokat zsírosabban eszem (pl. zsíros húsok, vagy tojást zsírral sütök)
2014. máj. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!