Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal egy ilyen...

Mennyire hízlal egy ilyen jellegű házilag készített keksz?

Figyelt kérdés

nem kiloszám szeretném enni hanem napi 2-3 db-ot

Amit készítettem az egy zabpelyhez kokuszos fahéjas keksz.

Leírom a hozzávalóit hogy tudjátok kb mi van benne: zabpehely , teljes kiörlésű liszt , fahéj , kokuszreszelék , méz , margarin , sütőpor,natúr joghurt , tojás

mi a véleményetek róla?



2014. máj. 21. 13:09
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:

Amit zabpehellyel gyurcsiznak össze, abban általában nem szerepel a liszt a hozzávalók között... olyat keress, amiben nincs liszt. Ha már egyszer zabpehely is van benne.. De az gondolom darálva, igaz?


Nem rossz amúgy. Hát jobb, mint a bolti Jóreggelt keksz.. :-)

2014. máj. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

ja , de több receptet néztem és mindegyikbe kellett rozsliszt vagy teljes kiörlésű liszt ,

nem darálva van a zab hanem nagyobb darabokba

hát igen a Jó Reggelt keksznél tuti jobb ;)

2014. máj. 21. 13:39
 3/32 anonim ***** válasza:

A megengedő paleo zabpelyhes kekszekben tuti nincs liszt :D Egyszer csináltam olyat, ehető, de én nem szeretem a zab ízét, szénhidrátbombákkal pedig nem fogyok.


Ha szereted, belefér kevés ilyen, én nem tartom kifejezetten fogyókúrásnak, ahhoz szénhidrátszegénynek kellene lennie a keksznek :D De sokféleképpen lehet fogyni, természetesen.

2014. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%

Keményítő, cukor(méz) margarin (növényi pöfff) joghurt.


Minden benne van ami elhízáshoz és/vagy betegségekhez elég lehet.


Nekem az a véleményem, hogy a nőknek nem kellene sok szénhidrátot enniük, sem glutént és tejfehérjéket, mértékkel és mérték nélkül se.


Elsősorban mert fölöslegesek, és fölösleges kockázatot értelmetlen vállalni amikor olajos magos izékből is lehet kekszeket készíteni. AKkor meg minek a sok keményítő meg az allergén fehérjék?

2014. máj. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

és tudtok valami olyan édességet ami belefér a fogyokúrába?

miért a bolti termékek jobbak?

3. válaszoló sztem te már beteg vagy mert neked felfogásgondjaid vannak , ennyire mániákusnak nem szabad lenni...

2014. máj. 21. 13:50
 6/32 anonim ***** válasza:

Darált zabpelyhes receptet keress, liszt nélkül akkor már.


Én úgy csinálnám, hogy darált zabpehely, méz, dió, aszalt gyümik, esetleg kakaópor, vagy kókusz, amit akarsz, ha tojást is teszel bele, akkor lesz ami 'hígítja', szóval nem kell bele szerintem joghurt.


Ahjjj... a grillázs olyan finoooooom. :P

2014. máj. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Persze az nem fogyókúrás! :D
2014. máj. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

:D

köszi a tanácsokat :)

és tudtok még vmi jó fogyokúrás sütireceptet ?

2014. máj. 21. 13:57
 9/32 anonim ***** válasza:

Én bemennék a boltba, vennék egy tábla jó minőségű étcsokit és abból ennék néha egy-egy kockát.

Elég tömény, úgyhogy nem hiszem, hogy valaki felfalna egy táblával :D

Egy-két kockától meg nem hiszem, hogy bárkinek baja lenne.

2014. máj. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
én semiképp nem szeetnék csokit enni
2014. máj. 21. 13:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!