Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal egy ilyen...

Mennyire hízlal egy ilyen jellegű házilag készített keksz?

Figyelt kérdés

nem kiloszám szeretném enni hanem napi 2-3 db-ot

Amit készítettem az egy zabpelyhez kokuszos fahéjas keksz.

Leírom a hozzávalóit hogy tudjátok kb mi van benne: zabpehely , teljes kiörlésű liszt , fahéj , kokuszreszelék , méz , margarin , sütőpor,natúr joghurt , tojás

mi a véleményetek róla?



2014. máj. 21. 13:09
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Már rosszul kezded... "bemennék a boltba"... egy kiéhezett valaki nem bemegy a boltba, hanem beront!

Beesik... és vadul kutatja az occsóbb, ám de mégis üsse mán meg a 60%os aszalt barackos étcsokit :D

2014. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
irjatok recepteket is ;)
2014. máj. 21. 14:02
 13/32 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad éhesen vásárolni menni :D

Olyankor én is össze-vissza veszek mindent, ami nem is kell.


Azt nem értem, hogy a boltban vásárolt étcsoki miért rosszabb, mint egy olyan süti, aminek minden hozzávalóját a boltból kell megvenni? :D

2014. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
igazából nem a csoki a rossz hanem az hogy ha csokit eszel meghízol ha napi 2 kockát eszel minden nap sajnos attól is
2014. máj. 21. 14:05
 15/32 anonim ***** válasza:

Étcsokitól biztosan nem 'híznál'. Nem is arról van inkább szó, hogy mennyit eszel, hanem hogy MIT. És az étcsoki bizony minőségibb, mint mondjuk a tejes Milka...


Pár éve még lényegesen rosszabbul étkeztem, mint mostanság és arra a kérdésre, hogy 'Mit veszünk?' mindig azt válaszoltam, hogy 'Mindenféle jót!' :DDDDD Ez persze nem jelentett közel sem egészségeset..

Szerencsére sosem voltam elhízott.


De az igaz, hogy éhesen nagy hiba vásárolni menni.. anyagilag is, meg hát az egészségünk szempontjából is :D

2014. máj. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
53%

Álljunk csak meg egy másodperecre!


Mi a baj szegény 3. válaszolóval? 81%-os mindig jókat ír.


Ha képes voltál kiszámolni hogy 2 komment + 1-et te írtál a 3. válaszoló pedig én voltam, akkor meg elmégy tudod hová.


Mert én itt írom neked a minőséget, a jót, segítek hogy kiszűrd azt amit gyanútlanul megeszel miközben szemét, és még én kapnék beszólást.


Persze ez csak feltételezés, ha a 4. író lenne a 3. válaszoló (konkrétan én).


Ha a 81%-os az akkor tényleg ejnye bejnye, a mániákus :D

2014. máj. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Óóóó, tuti nem a 81eskére gondolt :3
2014. máj. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Itt egy liszt nélküli cookies recept:

30 dkg zabpehely, 1 tk sütőpor , 1 tk fahéj, kis szerecsendió, 0,5 tk só, 1 tojás, 25 dkg vaj, 2 bögre barna cukor, 1 vaníliás cukor,, dió, mandula, csokidarabkák, mazsola, szárított gyümölcs, kókuszreszelék.

Sütőpapírra kis halmokat teszünk és megsütjük 170 fokon.


Azt nem mondom, h ez a tökéletes szuper egészséges recept. Én nem fogyókúra miatt, hanem azért szoktam készíteni mert finom, de egynek talán jó.

2014. máj. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Hát ha egy kocka étcsoki hizlal, akkor bármilyen sütiből is hizlal annyira napi 2-3 db :)

Egyébként hogyan hizlalna, ha egyébként nem eszel annyit, amitől hízni lehetne?

2014. máj. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Van, aki kielégítőbbnek gondol egy harapnivaló sütikét, mint egy kemény feketét. Hát, ez ízlés dolga.
2014. máj. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!