Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?

Szerintetek sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

Reggeli: nincs

Tízórai: 1 zsemle 1 tejeskávéval (1 deci 1,5%-os tej, cukor nélkül)

Ebéd: 1 szelet sült hús (normál szelet), 1 pufirizzsel, 1 ek. mustárral

Uzsonna: 1 dl tej, kb. 1. maroknyi csokis gabonagolyó

Vacsi: 0,5 adag csirkés sali, 2 ek. öntettel


2014. máj. 22. 19:19
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, te beteg vagy.

Olvasd el a Sárga Kapszula c. könyvet.

Ha fogyni szeretnél, szükséges megfelelő mennyiségű és minőségű tápanyag. Te jelen helyzetben anorexiás akarsz lenni, vagyis ez derül ki a kérdéseből.

Azaz egy szelet sült hús (normál szelet) honnan a pichából tudjuk, hogy milyen? Meg milyen a normális szelet? 1kg vagy csak 10dkg, esetleg 100g?


Reggeli: nincs

WHAT? Ez a legfontosabb étkezés, a tested kb 8 órán keresztül éhezett, mivel aldutál. Tojás,zabpehely (nem GABONA) vagy bármi más, a Sárga kapszulában le van írva


Tízórai: csirke-rizs kombó a legjobb


Ebéd: hal (nekem a lazac a kedvencem), marha vagy megint csirke mellé rizs zöldség


Uzsonna: ehez nem tudok mit mondani


Vacsora: mi az a 0,5 adag? 0,5kg vagy 0,5dkg vagy 0,5g? A legjobb lenne soványtúró, lenmag


Tudni kéne mikor edzel, úgy hasznosabb választ tudnánk adni

2014. máj. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!