Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy nap (szilveszteri) "zabálá...

Egy nap (szilveszteri) "zabálással" max. Hány kg-t hízhatunk?

Figyelt kérdés

Sokat fogytam, mostmár csak megtartani szeretném... Ha szilveszterkor minden jóból ennék, maximum hány kg szaladna fel? (2-3 még nem jelent túl nagy problémát)

Csak normális válaszokat kérek, és azokat előre is köszönöm:)


2009. dec. 29. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj még 2-3 kilót se fogsz hízni :)
2009. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
7000 kaloria PLUSZ kb egy kilo hizas.Tehat ha hanyasig eszed magad egy nap 10-szer akkor sem fogsz tobbet hizni mint egy kilo.
2009. dec. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy normális válaszokat akarsz, de hogyan, ha hülye a kérdés??? Figyelj, én is kérdezek: Ha süt a nap akkor hány fok van??? Erre tudsz válaszolni? Nem... mert ntem tudjuk milyen hónap, melyik égtáj, melyik napszak, stb.

Nem tudjuk mennyit tudsz enni, nem tudjuk hányszor fogsz enni, nem tudjuk mit fogsz enni... Ami neked zabálás, az másnak lehet, hogy csak előétel. A barátnőm 2 palacsintától tele van, én meg tudok enni 20-at... Érted?

Ha bezabálsz egy egész tortát, még mindig nem mindegy, hogy milyen torta. Ha bezabálsz reggel, és amiatt már egész nap nem tudsz enni, az is más... meg az is ha lefekvés előtt zabálsz... Lehetetlen megmondani! Nem tudjuk milyen sebességű az anyagcseréd... Mennyit fogsz mozogni? Mennyit fogsz inni? Az alkohol tele van cukorral, a víz meg 0 kalóriás.

Bezabálhatsz rostoncsirkéből és salátából, akkor nem hízol...

De végülis napi egy kilót sem lehet tisztán hízni zsírban... Mutathat a mérleg 3-mal többet is, de annak nagyrésze víz, és nem minden szívódik fel abból sem amit megettél. Például ha valaki diétázik hónapokig, és utána egy napig zabál, akkor majdnem minden beépül. De ha hasmenést okoz, akkor szinte semmi...

Na most légy okos :)

2009. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem én... nem gondolkodtam 2kg-s cukormázas tortában, csak mondjuk 2szelet pizza, virsli, saláta, fasirt, vagy hasonlók... Remélem 2-3kg-nál több nem lesz:D

köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 29. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz nyugi! A mérleg másnap reggel lehet többet mutat, de az csak víz és látszólag nem is fog látszani, de te lehet h úgy fogod érezni,h úristen milyen nagy hasam lett stb.. de az nem látszik és ha visszafogod magad másnaptól visszanyered a súlyod 1-2napon belül :) csak nyugodtan lazíts az év utolsó napján :) élvezd és BÚÉK :)
2009. dec. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:) Akkor ma nem vonok meg magamtól semmi jót:)

BUÉK!

2009. dec. 31. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem 1-2 nap alatt hízik meg az ember.Ilyenkor csak az emésztőrendszer telítődik.
2010. jan. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!