Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eves utani ivas hizlal?

Eves utani ivas hizlal?

Figyelt kérdés
Fogyokourazok s ugy hallottam,hogy sok vizet kell inni,s altalaban az ember eves utan szomjasabb igy akkor is szoktam..de hallottam,hogy az gatolja az egest..most akkor ez ront,hizlal vagy szamit valamit?Mert eleg logikatlan,hogy igyunk sok vizet mert gyorsitja az egest de ha eves utan iszunk az ront.

2014. máj. 25. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hülyeség. azért kell evés előtt inni mert teliti a gyomrot, és hamarabb jön a telítettség érzés így kevesebbet eszel.


Az égést nem gátolja, mivel az nem az emésztőrendszerben megy végbe, hanem az izmoknál, szerveknél stb.

2014. máj. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A gyomorba kerülő tartalom felhígítja a közeget, az emésztő enzimeket is. A hideg víz pedig lehűti a gyomortartalmat, ami nem feltétlen optimális a pepszin működésének.


Egyébiránt, ennyi. Meleg folyadékot kis mennyiségben kortyolunk az étkezéshez, ha nagyon megszomjazunk.

2014. máj. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor a hideg leves sem jó? Na mindegy, jólesett ma a séta után :)
2014. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kevésbé jó mint a test hőmérsékletű /meleg leves, de megint nem gondolom hogy ez egy vészes dolog lenne.
2014. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

MinimorRris


igen, de az csak az emésztésbe zavar be az energia égetésbe nem

2014. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A rostok egy része vízben oldódik, kell inni evés közben/után is.
2014. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem írtam hogy az emésztésen kívül másba is zavarna.


Növényi rostok miatt nem kell inni, annyi folyadék mindig van a testüregeinkben :)

2014. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mármint a vékonybélben, erre gondoltam :D
2014. máj. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!